Trwa ładowanie...
d3inb1c

Policja zatrzymała podejrzanego o pedofilię, który zaczepiał dziewczynkę w centrum Poznania

Opublikowanie zdjęcia z monitoringu pomogło w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który 30 października zaczepiał dziewczynkę w centrum Poznania. Podobnych czynów zatrzymany 26-latek miał też dokonywać w Bydgoszczy i Lesznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja zatrzymała podejrzanego o pedofilię, który zaczepiał dziewczynkę w centrum Poznania
(KWP w Poznaniu)
d3inb1c

Do zdarzenia doszło 30 października na skrzyżowaniu ulic Ratajczaka i Powstańców Wielkopolskich w Poznaniu w pobliżu przejścia dla pieszych. Mężczyzna zaczepiał w tym miejscu małoletnią dziewczynę. Z uwagi na delikatność sprawy, policja nie zdradza więcej szczegółów na temat zachowania mężczyzny. Wiadomo jedynie, że chodzi o czyny noszące znamiona pedofilii.

Mężczyznę zarejestrowała jedna z kamer monitoringu. Jego zdjęcie policjanci zajmujący się sprawą opublikowali w wydanym komunikacie, prosząc o kontakt wszystkie osoby, które go rozpoznają. Chociaż jego twarz na zdjęciu jest bardzo niewyraźna, okazało się, że kilka osób go rozpoznało i powiadomiło policję.

W poniedziałek, 30 listopada poszukiwany mężczyzna został zatrzymany. To 26-letni mieszkaniec Leszna, który podobnych czynów miał się dopuścić nie tylko w Poznaniu, ale także w rodzinnym Lesznie oraz w Bydgoszczy

d3inb1c

- Za dopuszczenie się innej czynności seksualnej w stosunku do małoletnich oraz posiadanie treści pornograficznych z udziałem małoletnich, mężczyźnie grozi kara nawet 12 lat więzienia – wyjaśnia Dominika Bral z zespołu wielkopolskiej policji.

Decyzją sądu 26-latek został aresztowany na trzy miesiące.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3inb1c

Podziel się opinią

Share

d3inb1c

d3inb1c
Więcej tematów