Trwa ładowanie...
d2n3kxv

Policja zatrzymała "Jurgena". Rządził groźnym gangiem

Jaromir M. ps. "Jurgen" został skazany na 7 lat więzienia, ale po wyroku zapadł się pod ziemię. Pomagał poszukiwanemu "Kadafiemu" w kierowaniu groźnym gangiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jurgen" nie stawiał oporu
"Jurgen" nie stawiał oporu (Policja)
d2n3kxv

Do zatrzymania "Jurgena" doszło na działce w podbydgoskim Samociążku. Jak relacjonują bydgoscy policjanci, prawdopodobnie mężczyzna nie spodziewał się tego, bo nie stawiał oporu.

50-letni Jaromir M. "Jurgen" był poszukiwany od 2 sierpnia, kiedy to sąd wystawił za nim list gończy. Mężczyzna został skazany na 7 lat więzienia za udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, która zajmowała się handlem narkotykami, czerpaniem korzyści z prostytucji, wymuszeniami rozbójniczymi i kradzieżami. Była to jedna z najgłośniejszych spraw, a na ławie oskarżonych zasiadło ponad 100 osób.

Jednak zatrzymanie "Jurgena" nie jest dla policjantów końcem sprawy. Poszukiwani są jeszcze dwaj inni mężczyźni, którzy zniknęli po wyroku. To skazany na 15 lat więzienia za kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą o charakterze zbrojnym Tomasz Berdych ps. "Kadafi" oraz jego najbliższy kompan Adam Pluta.

d2n3kxv

Zobacz także: Nie ma zbrodni doskonałej. Kulisy pracy polskiej policji.

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

d2n3kxv

Podziel się opinią

Share
d2n3kxv
d2n3kxv