Trwa ładowanie...
d1b8l9s

Pol'and'Rock Festival 2019. Kostrzyn nad Odrą. Jerzy Owsiak komentuje śmierć 2 osób

- Niestety te dwa zgony będą się wpisywały w nasz festiwal - powiedział podczas konferencji Kostrzynie nad Odrą Jerzy Owsiak. Szef WOŚP zapewnił, że służby Pol'and'Rock Festival zachowały się w tych sytuacjach prawidłowo. Twierdzi, że przyczyny śmierci były "naturalne".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pol'and'Rock Festival 2019. Jerzy Owsiak zabrał głos ws. tragicznych wydarzeń na imprezie
Pol'and'Rock Festival 2019. Jerzy Owsiak zabrał głos ws. tragicznych wydarzeń na imprezie (PAP, Fot: Lech Muszyński)
d1b8l9s

- Te dwa przypadki przeszły przez naszą całą służbę zdrowia. Wszystkie procedury były zachowane – zapewnił Jerzy Owsiak.

Dodał, że to się dzieje ”w ogromnym mieście”. – Niestety te dwa zgony będą się wpisywały w nasz festiwal – powiedział Owsiak. I stwierdził, że przyczyny śmierci tych osób były "naturalne".

Szef WOŚP powiedział, że osoby wnoszące na teren festiwalu alkohol z nieznanych źródeł będą proszone o opuszczenie imprezy.

d1b8l9s

Zobacz także: W drodze na festiwal Owsiaka. Kobieta zadeklarowała pomoc uczestnikom

Pol'and'Rock Festival. Śmierć 2 osób

- Policja fantastycznie z nami współpracuje – stwierdził. I przyznał, że "nagi mężczyzna, który idzie na dzidę” i został powalony przez funkcjonariusza, spotkał się z odpowiednią reakcją.

d1b8l9s

- Ta nagość nam przeszkadza. To nie jest takie miejsce – przyznał. Owsiak powiedział, że 55 zdarzeń odnotowanych przez służby na Pol'and'Rock Festival miało związek z narkotykami. Zatrzymano 1 dilera.

W piątek w Kostrzynie nad Odrą zmarł 54-latek. Mężczyzna przyjechał na festiwal z synem. W pewnym momencie źle się poczuł i wrócił do namiotu. Nie udało się go uratować.

W czwartek na polu namiotowym znaleziono ciało 35-latka, który przyjechał na imprezę ze znajomymi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1b8l9s

Podziel się opinią

Share

d1b8l9s

d1b8l9s
Więcej tematów