Trwa ładowanie...

Polacy rozmawiają z prezydentem Andrzejem Dudą. Mucha: Mówią o potrzebach dalszych reform

Zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha ocenił, że Andrzej Duda góruje nad rywalami w kilku kwestiach. Zaznaczył, że obecna głowa państwa ma ogromne doświadczenie wykonywania mandatu i po 5 latach prezydentury żyjemy w "bezpieczniejszym kraju".
Share
Prezydent RP Andrzej Duda.
Prezydent RP Andrzej Duda.Źródło: East News
d1ag2ti

Paweł Mucha podkreślił, że prezydent Andrzej Duda dużo jeździ po Polsce i rozmawia z obywatelami. - Pojawiają się głosy dotyczące kontynuacji reformy wymiaru sprawiedliwości, czy potrzeby dalszej reformy, jeśli chodzi o system ochrony zdrowia. Mamy poczucie, że są to sprawy do podjęcia - zaznaczył.

Politycy PiS wskazują, że gdy z urzędu odchodził Donald Tusk, budżet NFZ wynosił 66 mld zł, a w tym roku będzie to 98 mld.

d1ag2ti

Mucha podkreślił, że jeśli wyborcy chcą, by "przeciętna polska rodzina odczuwała owoce wzrostu", a "reformy w kraju postępowały", powinni głosować na Andrzeja Dudę.

- Wiele się zmieniło w okresie, kiedy prezydent Andrzej Duda oraz rząd Zjednoczonej Prawicy realizowali swój program i żyjemy w Polsce, w której jest bezpieczniej - ocenił.

Zobacz też: Prezydent będzie towarzyszył premierowi w Rosji? Cięta riposta rzecznika Andrzeja Dudy

Źródło: wnp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ag2ti

Podziel się opinią

Share
d1ag2ti
d1ag2ti
Więcej tematów