Trwa ładowanie...
teatr
17-03-2017 06:31

"Pokazują k***y" Wzruszony Marian Kowalski ubolewa nad losem polskiej kultury

Wzruszony Marian Kowalski zabrał głos w sprawie kontrowersyjnego spektaklu "Klątwa" i w ostrych słowach wypowiedział się na temat młodych Polaków. Podczas udzielania wywiadu prawie uronił łzę z powodu losu polskiej kultury.

Share
"Pokazują k***y" Wzruszony Marian Kowalski ubolewa nad losem polskiej kulturyŹródło: youtube.com
d2rs97c

"Gdzie ci Polacy, którzy płakali po papieżu Polaku? Gdzie ci młodzi, co mówią o Żołnierzach Wyklętych? W Warszawie, w teatrze państwowym, w świątyni kultury, która powinna kształtować nasze sumienia, pokazują k*y – stwierdził rozemocjonowany Marian Kowalski. - "przepraszam, się wzruszyłem" - dodał.

Były kandydat Ruchu Narodowego na prezydenta RP wypowiedział się na temat „Klątwy” przy okazji wizyty Lecha Wałęsy w Lublinie. W wywiadzie skrytykował również byłego prezydenta i przeprosił za to, że kiedyś oddał na niego swój głos. "Muszę przeprosić wszystkich, bo ja głosowałem na Lecha Wałęsę w dziewięćdziesiątym roku". Ponadto zdaniem Mariana Kowalskiego, Wałęsa nie został wybrany na drugą kadencję prezydentury, ponieważ jego wyborcy zorientowali się, że to jest oszust i zdrajca.

d2rs97c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rs97c
d2rs97c
Więcej tematów