Trwa ładowanie...
dt62zc3

Pogrzeb Łukasza Masiaka - dziennikarza z Mławy, w sobotę

Pogrzeb Łukasza Masiaka, dziennikarza z Mławy, który w ostatni weekend został śmiertelnie pobity w kręgielni odbędzie się w sobotę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogrzeb Łukasza Masiaka - dziennikarza z Mławy, w sobotę
(WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
dt62zc3

Dziennikarz zostanie pochowany na cmentarzu parafialnym przy kościele św. Wawrzyńca. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona o godzinie 11.00.

Rodzina zmarłego prosi by zamiast wiązanek przekazać pieniądze na leczenie 9 -letniej mławianki, Igi Rudnickiej. Masiak wiele razy na portalu, który prowadził zachęcał do wspierania charytatywnych akcji na rzecz chorej na nowotwór dziewczynki.

Przeczytaj również: O tym pisał Łukasz M. Czy publikacje były powodem zabójstwa?

dt62zc3

Pieniądze, bezpośrednio przed i w trakcie uroczystości pogrzebowych będzie można wrzucić do specjalnych puszek. Kwestować będą nauczyciele i uczniowie szkoły, w której uczy się dziewczynka.

List gończy za podejrzanym

Tymczasem policja poszukuje 29-letniego Bartosza Nowickiego, podejrzanego o dokonanie zabójstwa dziennikarza. Prokuratura wydała za nim list gończy.

Policja zwraca się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką - komisariatem, prokuraturą lub sądem, albo telefonicznie pod numery alarmowe 997 i 112. Jednocześnie zapewnia anonimowość osobie przekazującej informację. Informuje także, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie w ucieczce to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 5.

dt62zc3

Zobacz również wideo: Zabójstwo dziennikarza. Zatrzymano 2 osoby

dt62zc3

Podziel się opinią

Share
dt62zc3
dt62zc3