Trwa ładowanie...
d4lfh1h

Pogoda nad morzem – gdzie słońce

Pogoda nad morzem w ostatnim tygodniu wakacji nie będzie rozpieszczać urlopowiczów. Na całym wybrzeżu będzie chłodno. Sytuację pogorszą prognozowane opady deszczu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda w ostatnim tygodniu wakacji nie zachwyci wysokimi temperaturami.
Pogoda w ostatnim tygodniu wakacji nie zachwyci wysokimi temperaturami. (iStock.com)
d4lfh1h

Pogoda nad morzem – poniedziałek 27 sierpnia

Pogoda nad morzem z pewnością będzie słoneczna, ale temperatury nie będą rozpieszczały plażowiczów. Termometry w Krynicy Morskiej po południu wskażą 19-20 st. C. Nieco cieplej będzie w Trójmieście, gdzie odnotujemy około 20-21 st. C. Taką samą temperaturą będą cieszyć się wypoczywający na Półwyspie Helskim. Czym bliżej zachodniej granicy tym cieplej. Władysławowo, Łeba i Ustka – w tych miejscach prognozuje się 19-20 st. C. W Kołobrzegu i Świnoujściu odnotujemy około 20-21 st. C, ale tutaj wypoczynek zepsują chmury, które skutecznie zablokują dostęp do promieni słonecznych. Pogoda nie będzie zachęcała do długich wędórwek. Wszyscy, którzy myślą o spacerze po plaży powinni zaopatrzyć się w ciepłe bluzy i kurtki, ponieważ w wielu miejscach wiatr może wiać z prędkością nawet 23 km/h. Ciśnienie w poniedziałkowe popołudnie wyniesie około 1016 hPa.

Pogoda nad morzem – wtorek 28 sierpnia

Pogoda we wtorkowy poranek w wielu nadmorskich miejscowościach rozpocznie się od silnego wiatru oraz opadów deszczu. Około godziny 11 padać może na całym wybrzeżu z wyjątkiem Świnoujścia. Tutaj przez cały dzień będzie słonecznie, a popołudniu termometry wskażą nawet 22 st. C. Wiatr w tej miejscowości będzie wiał o wiele słabiej niż we wschodniej części wybrzeża Bałtyku. Około godziny 14 pogoda zacznie się poprawiać w pozostałych kurortach. W Łebie i Kołobrzegu odnotujemy wówczas 18-19 st. C. Około 19-20 stopni będzie również na Półwyspie Helskim, oraz w miastach Zatoki Gdańskiej. Deszczowa pogoda najdłużej utrzyma się w Krynicy Morskiej, gdzie padać przestanie dopiero około godziny 17. Przez cały dzień temperatura utrzyma się tam na poziomie 18 st. C. Ciśnienie we wtorek wyniesie około 1017 hPa.

d4lfh1h

Podziel się opinią

Share
d4lfh1h
d4lfh1h