Trwa ładowanie...

Pogoda na dziś - sobota 2 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski

Pogoda na dziś (2 marca) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakich warunków pogodowych mogą spodziewać się dziś mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta.

Share
Pogoda na dziś - sobota 2 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach PolskiŹródło: Fotolia
d1rawhe

Pogoda na dziś — 2 marca Warszawa

W Warszawie przez całą sobotę będzie słonecznie. Po mroźnym poranku temperatura w ciągu dnia wyniesie 3 stopnie Celsjusza. Wiatr osiągnie niewielką prędkość, do 6 km/h. Ciśnienie rano będzie wynosić 1007 hPa i na tym poziomie się utrzyma.

Pogoda na dziś — 2 marca Kraków

W Krakowie należy spodziewać się niemalże identycznych warunków pogodowych, co w Warszawie. Rano słupki rtęci spadną kilka stopni poniżej zera, by w ciągu dnia pokazać temperaturę 6 stopni Celsjusza. Na niebie będzie słonecznie. Mieszkańcy stolicy Małopolski prawie nie odczują wiatru — osiągnie maksymalną prędkość 6 km/h. Ciśnienie wyniesie 990 hPa i na tym poziomie pozostanie.

Pogoda na dziś — 2 marca Wrocław

We Wrocławiu również będzie dużo słońca. W ciągu dnia termometry pokażą temperaturę nawet 7 stopni Celsjusza. W stolicy Dolnego Śląska wiatr okaże się już nieco mocniejszy i osiągnie maksymalną prędkość 16 km/h. Ciśnienie wyniesie 1004 hPa i będzie spadać.

Pogoda na dziś — 2 marca Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie również będzie słonecznie. Temperatura w ciągu dnia wyniesie 6 stopni Celsjusza. Wiatr osiągnie maksymalną prędkość 18 km/h. Ciśnienie w Trójmieście będzie wynosić 1008 hPa i wykaże tendencję spadkową.

d1rawhe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rawhe
d1rawhe
Więcej tematów