Trwa ładowanie...
d1tgbwe

Poćwiartowane ciało kobiety znalezione w śmieciach. Aresztowano brata zamordowanej

Makabryczna zbrodnia we Włoszech. W jednym z kontenerów na śmieci w Rzymie znaleziono odcięte nogi 58-letniej kobiety. W związku z zabójstwem zatrzymano jej 62-letniego brata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Rzymie brat zabił siostrę. Ciało poćwiartował i wyrzucił do śmieci
W Rzymie brat zabił siostrę. Ciało poćwiartował i wyrzucił do śmieci (PAP, Fot: CLAUDIO PERI)
d1tgbwe

Odcięte kończyny znalazła młoda kobieta, która grzebała w śmieciach na północy stolicy Włoch. Szczątki kobiety znaleziono także w innych okolicznych pojemnikach.

Ustalono, że części ciała należą do 58-letniej Nicoletty Diotallevi. W związku z makabrycznym odkryciem zatrzymano brata zmarłej, 62-letniego Maurizio.

Zabójca i ofiara mieszkali razem w mieszkaniu odziedziczonym po rodzicach w rzymskiej dzielnicy Flaminio. Do zabójstwa doszło w nocy z 14 na 15 sierpnia. Mężczyzna po zabójstwie siostry miał poćwiartować ją siekierą, a następnie porozrzucać jej szczątki po okolicznych pojemnikach na śmieci.

Włoskie media sugerują, że motywem zabójstwa mogła być kłótnia o pieniądze. Wcześniej miało dochodzić między nimi do sporów w tej sprawie. Mieli poważne problemy finansowe, które zmusiły ich w ostatnim czasie do wynajmu części mieszkania studentom.

Źródło: "Corriere della sera", "La Repubblica"

d1tgbwe

Podziel się opinią

Share
d1tgbwe
d1tgbwe
Więcej tematów