Trwa ładowanie...

Pocałował reporterkę DW podczas programu na żywo. Rosjanin przeprasza

Mężczyzna, który całował i obmacywał reporterkę DW podczas programu na żywo wyraża skruchę i opowiada o powodach swojego zachowania.
Share
Nietypowa sytuacja podczas transmisji na żywo
Nietypowa sytuacja podczas transmisji na żywo Źródło: DW
d12f284

- Jest mi naprawdę przykro – zapewnia Rusłan, który napastował reporterkę na oczach widzów. Tłumaczy, że postąpił lekkomyślnie oraz że nie zastanowił się nad tym, że może ją to zmieszać i zszokować.

14 czerwca Julieth González Therán na żywo występowała w hiszpańskojęzycznym kanale DW, opowiadając o nastrojach kibiców. Od dłuższego czasu przyglądał się jej mężczyzna, który podbiegł w momencie, gdy rozpoczęła się transmisja. Rzucił się na reporterkę, całując i dotykając jej piersi. Zanim ta zdążyła zareagować, zniknął w tłumie.

Zareagowała jednak powściągliwie, określając to jako jednorazowe wydarzenie. – Spotykam zawsze kibiców, którzy komplementują mnie i traktują z szacunkiem. Ten najwyraźniej przesadził – komentowała.

Po tym zajściu napastnik sam z siebie skontaktował się z Deutsche Welle, by wyjaśnić motywy swego postępku. Tłumaczył, że założył się z kolegą o to, że pocałuje jakąś reporterkę w policzek podczas transmisji na żywo. Całując Julieth González Therán, objął ją ramieniem i nie zauważył, że jego lewa ręka dotknęła piersi. Dopiero gdy zobaczył nagranie wideo, uświadomił sobie, że „wyglądało to dwuznacznie”. Uważa to za „niewłaściwą interpretację”.

d12f284

Ubolewa, że z nieudany żart z pocałunkiem urósł do rangi molestowania seksualnego. – Wiem, że Pani zawód jest bardzo wymagający i mam nadzieję, że już nigdy w swojej karierze nigdy nic podobnego się nie wydarzy – mówił mężczyzna podczas rozmowy wideo z dziennikarką.

González Therán wybaczyła mężczyźnie i powiedziała, że w przyszłości nadal będzie nadawać relacje z imprez piłkarskich.

Zobacz także:

Reporterka DW ofiarą napastowania seksualnego. "To nie do zaakceptowania"
Pierwsze wyroki ws. napastowania kobiet w Kolonii. Dwóch uchodźców skazanych

d12f284

Podziel się opinią

Share
d12f284
d12f284
Więcej tematów