Trwa ładowanie...
d4ltd3r
Artykuł sponsorowany Play i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grają razem!

Play po raz dziesiąty gra z głową i pomaga WOŚP

31 stycznia odbędzie się kolejny, 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki aplikacji Play24 klienci Play już teraz mogą przyłączyć się do zbiórki na rzecz oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Operator przygotował także szereg atrakcyjnych inicjatyw online, które mają zachęcić wszystkich do wsparcia zbiórki.
Share
Play po raz dziesiąty gra z głową i pomaga WOŚP
Źródło: materiały partnera
d4ltd3r

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i teraz klienci Play mogą pomagać WOŚP za pomocą aplikacji Play24. Z tej okazji w aplikacji pojawił się specjalny licznik, który zlicza zrealizowane transakcje. Wystarczy, że do 31 stycznia klienci doładują konto lub opłacą swoją fakturę za pomocą aplikacji, a Play przeliczy takie transakcje na złotówki, które przekaże jako datek dla WOŚP.

Licznik w aplikacji Play24 nie tylko informuje o liczbie wpłat, ale w myśl tegorocznej kampanii Play pod hasłem „Graj z głową i pomagaj z PLAY” stanowi przepustkę do wyjątkowej aktywacji dla klientów tj. specjalnie przygotowanych gier, które będą dostępne na stronie playdlawosp.pl. Im więcej wpłat w aplikacji, tym więcej gier zostanie odblokowanych na stronie. Użytkownicy będą mogli rywalizować między sobą online, a dla najlepszych graczy przewidziane są atrakcyjne nagrody. Operator przygotowuje także niespodziankę w dniu Finału – grę na żywo ze studia WOŚP!

Play i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grają razem! materiały partnera
Play i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grają razem!Źródło: materiały partnera

W związku obecnymi obostrzeniami, główne aktywności Finału WOŚP odbędą się w formie online, w postaci specjalnego studia telewizyjnego, w którym Play przygotował własną, fioletową strefę. Pojawią się w niej znani i lubiani twórcy z #TeamPlay<3. Oprócz tego do dyspozycji widzów będzie też automat do gier, z którego będzie można skorzystać całkowicie zdalnie i wygrywać nagrody.

d4ltd3r

W trosce o bezpieczeństwo i odpowiednie środki ochronne podczas zbierania datków Play wyposaży również wszystkich 120 tysięcy wolontariuszy w smycze oraz maski ochronne. To kolejne (po odpowiedniej, certyfikowanej legitymacji oraz charakterystycznej puszce) symbole pozwalające rozpoznać wolontariuszy WOŚP na ulicach Polski i poza jej granicami. W podziękowaniu za ich pracę kwestujący mogą też skorzystać z 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do usługi Bezpieczna Rodzina oferowanej w Play. Dzięki temu mogą być jeszcze bardziej bezpieczni i zapewnić spokój ducha nie tylko sobie, ale i swoim najbliższym na przykład udostępniając im lokalizację w czasie rzeczywistym.

Swoją cegiełkę Play dokłada również do słynnych aukcji przeprowadzanych w trakcie finału WOŚP. W tym celu operator przekazuje 100 limitowanych złotych kart SIM, które zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród uczestników aukcji i będą możliwe do zdobycia tylko podczas tej transmisji. Co więcej, w 20 wybranych salonach pojawią się puszki WOŚP, do których każdy klient będzie mógł przekazać dowolną kwotę i wesprzeć cel Fundacji.

Play i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grają razem! materiały partnera
Play i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grają razem!Źródło: materiały partnera

Lepsze wprowadzenie się w pozytywny, dobroczynny nastrój zapewnia specjalna playlista w serwisie TIDAL przygotowana przez PLAY. To specjalnie dobrane utwory naładowane dobrą energią, która doda sił w oczekiwaniu na dzień Finału WOŚP.

Jak zwykle uruchomiony został także SMS charytatywny. Aby pomóc wystarczy wysłać wiadomość o treści SERCE pod numer 75 565 (jej koszt to 6,15 zł brutto). Taka opcja będzie aktywna także po dniu Finału, aż do 15 lutego. Cały dochód z SMS-ów zostanie przekazany na WOŚP

d4ltd3r

Podziel się opinią

Share
d4ltd3r
d4ltd3r
Więcej tematów