Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany

Planujesz zakup mieszkania? Odbierz prezent na start w Sokołowscy Nieruchomości

Do końca września w Sokołowscy Nieruchomości przy zakupie mieszkania lub szeregówki otrzymasz w prezencie projekt wnętrza. Skorzystanie z pomocy specjalistów pozwoli zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

 Źródło: materiały partnera
dfyit0u
dfyit0u

Kupując nowe mieszkanie myślimy przede wszystkim o dogodnej lokalizacji, estetycznym wyglądzie budynku i praktycznym układzie pomieszczeń. To wszystko otrzymujemy wybierając inwestycję w Sokołowscy Nieruchomości. Firma postanowiła dodatkowo zadbać o swoich klientów. Kupując mieszkanie lub szeregówkę do 30 września b. r. otrzymasz w prezencie profesjonalny, w pełni dopasowany do Twoich potrzeb projekt wnętrza.

Na etapie zakupu szeregówki lub mieszkania zazwyczaj nie myślimy o adaptacji przestrzeni, w której przyjdzie nam żyć. W dodatku projekt aranżacji wnętrz jest dodatkowym wydatkiem rzędu kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dzięki Sokołowskim możemy zaoszczędzić pieniądze i przede wszystkim czas, który musielibyśmy przeznaczyć na przeglądanie katalogów, czytanie opinii i wyjazdy do sklepów w poszukiwaniu materiałów wykończeniowych.

Źródło: materiały partnera

W mieszkaniu chcemy czuć się dobrze, mieć przestrzeń do pracy, jak też odpoczynku. Zaufani specjaliści zadbają o to, by Twój nowy dom był funkcjonalny i estetyczny. Podpowiedzą praktyczne rozwiązania i wybiorą trwałe materiały w korzystnej cenie. Projektując wnętrze samodzielnie możemy popełnić wiele kosztownych błędów.

dfyit0u

Współpraca z architektem wnętrz to nie tylko rozmowa o kolorach, kształtach czy ustawieniu mebli. To również zagłębienie się w aspekty techniczne pomieszczeń. Projekty i aranżacje wnętrz przygotowywane w Sokołowscy Nieruchomości są połączeniem wiedzy technicznej i wyczucia estetycznego, z potrzebami klientów.

Masz swój pomysł na aranżację wnętrza? To świetnie! Są klienci, którzy przychodzą do architekta z niemal gotową wizją aranżacji. W takiej sytuacji ważne jest przygotowanie planu, wybór materiałów oraz wskazówki techniczne.

Jeśli nie masz konkretnego pomysłu, architekci stworzą projekt od podstaw. Można pozostawić im wolną rękę lub zaangażować się w twórczy proces i opowiedzieć o wymarzonej aranżacji. Doświadczenie pokazuje, że najlepsze pomysły na wykończenie pomieszczeń są efektem kreatywnej "burzy mózgów".

Co ważne, architekci z Sokołowscy Nieruchomości zadbają również o to, by wnętrza nie traciły na atrakcyjności w ciągu lat. W dzisiejszych czasach istotne jest odnalezienie harmonii między tym co modne i ponadczasowe. To istotne, by za kilka lat pomieszczenie nadal prezentowało się świeżo i nowocześnie. To inwestycja na przyszłość i spora oszczędność pieniędzy. Zaprojektowane przez architekta wnętrze mieszkania zawsze podnosi wartość samej nieruchomości.

dfyit0u

Sokołowscy Nieruchomości Sp.J.

To dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma z branży nieruchomości mieszcząca się w Białymstoku. Działalność prowadzi od roku 2008. Całe lata spędzone aktywnie na rynku pozwoliły Sokołowskim nabrać wielu bezcennych doświadczeń, które pozwalają bezustannie wznosić jakość usług na najwyższy poziom.

Odwiedź stronę Sokołowscy Nieruchomości www.sokolowscynieruchomosci.plsprawdź aktualnie realizowane inwestycje.

Źródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany
dfyit0u

WP Wiadomości na:

dfyit0u
Więcej tematów