Trwa ładowanie...
d2tv5o0

Plac Zawiszy - utrudnienia po proteście rolników. Policja wznowiła ruch we wszystkich kierunkach

Plac Zawiszy Warszawa - koniec utrudnień po proteście rolników. Zarząd Oczyszczania Miasta uprzątną zalegające śmieci. Policja przegląda zapisy z kamer monitoringu w okolicy Placu Zawiszy w celu ukarania protestujących.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Plac Zawiszy Warszawa - jabłka i spalone opony. Zarząd Oczyszczania Miasta uprzątnął pozostawiony bałagan.
Plac Zawiszy Warszawa - jabłka i spalone opony. Zarząd Oczyszczania Miasta uprzątnął pozostawiony bałagan. (East News, Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER)
d2tv5o0

Plac Zawiszy zablokowany - krótki protest rolników

Plac Zawiszy został zablokowany tuż przed godziną 8 rano. Utrudnienia wywołał niezapowiedziany protest rolników związanych z Agrounią. Protestujący wysypali jabłka, a na ulicach ułożyli świńskie łby. Ruch został zablokowany w każdym możliwym kierunku. Należy liczyć się z opóźnieniami w komunikacji miejskiej. W korku utknęły autobusy, a także tramwaje.

Protest rolników zakończył się około godziny 8:30. Zarząd Oczyszczania Miasta niezwłocznie przystąpił do usuwania śmieci na Placu Zawiszy.

Plac Zawiszy po proteście rolników

d2tv5o0

Od godziny 8:30 na Placu Zawiszy 20 osób próbowało poradzić sobie z bałaganem pozostawionym przez protestujących rolników. W kolejnych godzinach dołączały do nich ekipy z innych części Warszawy, Do pomocy w przywróceniu ruchu został sprowadzony specjalistyczny sprzęt, którego zadaniem było usunięcie spalonych opon.

Komenda Policji na Ochocie informowała, że ruch na Placu Zawiszy zostanie przywrócony, kiedy Zarząd Oczyszczania Miast upora się z uprzątnięciem jabłek oraz pozostałych odpadów po proteście rolników. O godzinie 9 ruch na Placu Zawiszy odbywał się płynie od ulicy Raszyńskiej.

Plac Zawiszy ponownie przejezdny. Ruch został przywrócony około godziny 10 rano. Policjanci prowadzą obecnie działania, których celem jest ukaranie rolników, którzy nielegalnie zorganizowali protest w Warszawie. W tym celu przeglądają zapisy z kamer monitoringu.

Jeśli chcecie podzielić się zdjęciami lub filmami z protestu rolników na Placu Zawiszy i związanymi z tym utrudnieniami możecie tego dokonać poprzez Dziejesie WP.

d2tv5o0

Podziel się opinią

Share

d2tv5o0

d2tv5o0
Więcej tematów