Trwa ładowanie...
d1071is

PiS uderza w PO na Twitterze. Rykoszetem dostaje się premier Beacie Szydło i prezydentowi Andrzejowi Dudzie

Specjaliści PiS od mediów społecznościowych postanowili wykorzystać wpis przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska, by zaatakować PO. Na oficjalnym profilu PiS na Twitterze opublikowali wideo, które ma dowodzić, że Grzegorz Schetyna jest tylko figurantem, a w rzeczywistości partią kieruje z Brukseli Tusk. Internauci bezlitośnie kpią z tego wpisu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PiS chciało uderzyć w Grzegorza Schetynę
PiS chciało uderzyć w Grzegorza Schetynę (Agencja Gazeta, Fot: Tomasz Stańczak)
d1071is

"Opozycja nie ma lidera w Polsce, bo jest rządzona z Brukseli. Podaj dalej, jeśli uważasz, że Schetyna to tylko figurant" - napisano na oficjalnym profili Prawa i Sprawiedliwości" na Twitterze. Do wpisu dołączono króciutkie wideo, składające się z trzech grafik.

Pierwsza z nich prezentuje wpisy Donalda Tuska i Grzegorza Schetyny z 19 listopada. Opatrzone są komentarzem: "Potwierdza się, że Schetyna nie panuje nad partią i rządzi za niego Tusk".

Druga grafika przypomina dwie wypowiedzi posłów PO: Tomasza Siemoniaka i Rafała Trzaskowskiego, dotyczące karania europosłów z tej partii za ich głosowanie w Parlamencie Europejskim za sankcjami dla Polski. Komentarz do nich brzmi: "Siemoniak zapowiadał ukaranie europosłów PO, a Trzaskowski się z tego wycofał".

d1071is

Trzecia grafika to podobizna uśmiechniętego Grzegorza Schetyny opatrzona podpisem: "To tylko figurant niemający kontroli nad partią".

Wpis wywołał natychmiast falę komentarzy. Internauci kpili bezlitośnie wytykając PiS określenie "figurant".

"Kto w takim razie kieruje rządową koalicją,figurant czy prezes?", " Za to premier tego rządu to jakiś słup...", "Ej, a co z Waszymi figurantami? Nawet Andrzej Duda wie, że w pewnych kwestiach rozmawia się z Kaczyńskim" - komentują internauci.

d1071is

Podziel się opinią

Share

d1071is

d1071is
Więcej tematów