Trwa ładowanie...
d1i5acm
d1i5acm

PiS startuje z programem mieszkaniowym. Olczyk: przypomnę, że za poprzednich rządów mieli wybudować 2 mln mieszkań i one nigdy nie powstały

Opozycja uważa, że nastąpi ruina budżetu i się z tego nie pozbieramy. Ludzie oczywiście w to wierzą. Biorą pieniądze z programu 500 plus, ale uważają, że to potrwa rok, dwa, może trzy. Na razie są sceptyczni, bo jest dosyć silna narracja o tym, że to zrujnuje budżet. Jeżeli dorzucimy do tego program mieszkaniowy, ustawę frankową, to nie będzie nic jak u Kononowicza - powiedziała w #dziejesienazywo Eliza Olczyk ("Wprost").
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1i5acm

- Jeżeli będzie to hulało, to w porządku. Przypomnę jednak, że za poprzednich rządów PiS miał wybudować 2 miliony mieszkań i one nigdy nie powstały - dodała.

Z kolei Łukasz Mężyk (300polityka.pl) powiedział, że "PiS zaczyna wychodzić na prostą". - Po sprawie Trybunału Konstytucyjnego, która mocna zachwiała przekonaniem, że PiS może sprawnie rządzić, teraz jest lepiej. Ustawa frankowa, programy: 500 plus i Mieszkanie plus, oraz to, co robi sekretarz stanu Piotr Naimski ws. dywersyfikacji gazu pokazują, że oni potrafią sprawnie rządzić państwem. Gdyby tylko odjąć od tego ten zupełnie niepotrzebny konflikt z KE i konfrontacyjny ton, to będzie dobrze - wyjaśnił.

d1i5acm

Podziel się opinią

Share
d1i5acm
d1i5acm
Więcej tematów