Trwa ładowanie...
PiS rozwiąże problem kredytów we frankach? Szydło: banki pilnują swojego interesu

PiS rozwiąże problem kredytów we frankach? Szydło: banki pilnują swojego interesu

- Ewa Kopacz próbuje narzucać taką retorykę, że oto przyjdzie zły PiS, który będzie gnębił małych przedsiębiorców i podatników. Oczywiście to jest bzdura. Mogę powiedzieć, że każdy mierzy swoją miarą. Skoro w rządzie pani premier Kopacz były wydawane takie dyspozycje w ministerstwie finansów, żeby nakładać określoną pulę mandatów i w ten sposób ratować budżet, to z tym jej się to kojarzy - mówi Beata Szydło w programie "Z każdej strony". Wyjaśnia również, w jaki sposób PiS chce zdobyć pieniądze na realizację swojego programu.
Share
d34sdxf

Kandydatka PiS na premiera deklaruje, że jeśli wygra wybory, zrealizuje jeden z projektów ustaw, które mają pomóc kredytobiorcom z zadłużeniem we frankach. - Banki oczywiście alarmują, bo pilnują swojego interesu. To jest branża, która osiąga ogromne zyski. Jeden z bankowców powiedział mi, że tak naprawdę larum dotyczy nie tego, że banki będą upadały, tylko że będą osiągały mniejsze zyski - twierdzi Beata Szydło.

Polecamy również: Beata Szydło: Ewa Kopacz koncentruje się na układaniu list, nie na rządzeniu PiS rozmawia z Kukizem o koalicji? Beata Szydło: codziennie słyszę, że ktoś się z nim kontaktuje

d34sdxf

Podziel się opinią

Share
d34sdxf
d34sdxf
Więcej tematów