Trwa ładowanie...
d2sstcq
d2sstcq

PiS bierze się za pedofilów-homoseksualistów

"Rzeczpospolita" dotarła do interpelacji, jaką grupa posłów PiS zamierza zgłosić w sejmie. Jak czytamy w piśmie, politycy chcą utworzenia przy MSWiA specjalnego zespołu zajmującego się zwalczaniem przestępstw seksualnych "popełnianych na szkodę dzieci przez pedofilów, w tym pedofilów-homoseksualistów".
Share
d2sstcq

"Zespół monitorowałby również internetowe strony homoseksualistów. Mamy bowiem do czynienia z propagowaniem przez niektóre środowiska homoseksualne tzw. pozytywnej pedofilii" - mówi w rozmowie z gazetą autor interpelacji Stanisław Pięta.

Posłowie PiS domagają się też od MSWiA ujawnienia informacji na temat liczby wykrytych w ciągu ostatnich dziesięciu lat przypadków pedofilii, z wyszczególnieniem przypadków pedofilii homoseksualnej.

Podpisani pod interpelacją parlamentarzyści PiS chcą też wiedzieć, czy wśród policjantów prowadzone są szkolenia "w kierunku ujawniania wśród osobników homoseksualnych pedofilów" i czy policja prowadzi działania rozpoznawcze "polegające na identyfikacji i monitoringu lokali rozrywkowych, klubów, melin odwiedzanych przez homoseksualistów".

d2sstcq

Podziel się opinią

Share
d2sstcq
d2sstcq
Więcej tematów