Trwa ładowanie...
d1qquol

Piotr Misiło zawieszony. Grozi mu usunięcie z Nowoczesnej

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło został zawieszony w prawach członka partii - poinformowała szefowa tego ugrupowania Katarzyna Lubnauer. Dodała, że skieruje wniosek sądu koleżeńskiego o usunięcie go z partii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Misiło został zawieszony w prawach członka Nowoczesnej
Piotr Misiło został zawieszony w prawach członka Nowoczesnej (East News, Fot: Stefan Maszewski)
d1qquol

"Piotr Misiło niszczy KO przez swoje osobiste ambicje. Zgodnie z decyzją Zarządu zawieszam go w .N i składam wniosek do Sądu Koleżeńskiego o usunięcie go z partii. Koalicję, która odsunie PIS od władzy, można budować tylko na zaufaniu i współpracy" - napisała na swoim profilu na Twitterze Katarzyna Lubnauer.

- Nowoczesna jest w kryzysie. Nie ukrywamy tego. Jesteśmy rozczarowani rozwojem sytuacji wewnątrz naszej organizacji - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" Piotr Misiło.

d1qquol

Poseł ocenił, że Katarzynie Lubnauer, szefowej ugrupowania, zabrakło doświadczenia. - Widać to na każdym kroku. Nie zarządzała nigdy dużymi zespołami ludzi - dodał.

Bardzo krytycznie odniósł się także do utraty władzy w śląskim sejmiku. Jego zdaniem Nowoczesna miała na Śląsku lepszego kandydata. - Mieliśmy na Śląsku doskonałego kandydata, pana Bartłomieja Gabrysia, sekretarza Nowoczesnej, od samego początku w partii. Został zastąpiony zdrajcą. Za Śląsk w Nowoczesnej powinna polecieć głowa - stwierdził.

d1qquol

Podziel się opinią

Share
d1qquol
d1qquol
Więcej tematów