Trwa ładowanie...

Piotr Duda kpi z "Nowej Solidarności" Rafała Trzaskowskiego. "Może 'Nowa Czajka'"?

- Słyszymy tu i ówdzie, że ma powstać nowy ruch, który ma się ponoć nazywać "Nowa Solidarność". To sytuacja dla nas kuriozalna - powiedział podczas obchodów 40. rocznicy Sierpnia'80 przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda.
Share
Piotr Duda uważa, że robocza nazwa ruchu obywatelskiego Rafała Trzaskowskiego jest niefortunna
Piotr Duda uważa, że robocza nazwa ruchu obywatelskiego Rafała Trzaskowskiego jest niefortunnaŹródło: PAP, Fot: PAP/Adam Warżawa, Adam War¿awa
d2vfe4c

Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda w poniedziałek wziął udział w obchodach 40-lecia Porozumień Sierpniowych i powstania Solidarności. - Słyszymy tu i ówdzie, że ma powstać nowy ruch, który ma się ponoć nazywać "Nowa Solidarność" - powiedział w trakcie swojego przemówienia.

"Nowa Solidarność" to nazwa, jaką chce dać swojemu ruchowi obywatelskiemu Rafał Trzaskowski. - To sytuacja dla nas kuriozalna, bo "Solidarność" była, jest i będzie ta sama, dumna, z wartościami chrześcijańskimi i nauką społeczną Kościoła - uznał Duda.

I wyszedł z propozycją. - Jeżeli ktoś chce zakładać "Nową Solidarność", to niech spojrzy na nas, bo "Solidarność" to wartości. Dlatego proponuję tym wszystkim, którzy mówią, że będą zakładać "Nową Solidarność", (..) może by się nazwali "Nowa Czajka", by było lepiej i na czasie - uznał Piotr Duda.

d2vfe4c

W sobotę po południu Rafał Trzaskowski przekazał informacje o kolejnej awarii rury przesyłowej do oczyszczalni ścieków "Czajka". Przedstawiciele warszawskiego ratusza twierdzą, że obecne problemy mogą wynikać z wadliwego projektu rurociągu.

Zobacz też: Warszawa. Awaria oczyszczalni ścieków "Czajka". "Trzaskowski powinien być odsunięty od władzy"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2vfe4c

Podziel się opinią

Share
d2vfe4c
d2vfe4c
Więcej tematów