Trwa ładowanie...
d1wmn91

Pijany instruktor i uczennica wjechali w betonowy płot w Rudzie Śląskiej

Policjanci z rudzkiej drogówki zatrzymali 19-latkę oraz jej o 7 lat starszego kolegę podczas nauki jazdy samochodem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż oboje byli pijani, a ucząca wjechała samochodem w betonowe ogrodzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pijany instruktor i uczennica wjechali w betonowy płot w Rudzie Śląskiej
(WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
d1wmn91

W środę, policjanci z rudzkiej policji zatrzymali kobietę, która ucząc się jeździć samochodem wjechała w betonowe ogrodzenie. Ona i jej pseudoinstruktor mieli blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

- 19-letnia kobieta opowiedziała policjantom, jak uczyła się jeździć samochodem znajomego pod jego czujnym okiem. 26 - latek, który zbiegł z miejsca zdarzenia został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Stróże prawa ustalili, że mężczyzna wraz z kobietą spożywali alkohol, a później wsiedli do samochodu i pojechali na mało uczęszczaną ulicę. Na ulicy Matejki w Rudzie, kobieta wsiadła za kierownicę, żeby nauczyć się jeździć samochodem - przekazali Wirtualnej Polsce policjanci ze śląskiej policji.

Śledczy przyjęli hipotezę, że kobieta miała kłopot z zachowaniem toru jazdy od samego początku, bo już po chwili od wejścia do auta staranowała metalową bramę i betonowe ogrodzenie.

Oboje, ucząca się kobieta i jej pseudoinstruktor, zostali przewiezieni do policyjnego aresztu, gdzie będą trzeźwieć.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1wmn91

Podziel się opinią

Share
d1wmn91
d1wmn91
Więcej tematów