Trwa ładowanie...
pijana kobieta
28-04-2017 19:03

Pijana babcia wpadła do rzeki, a razem z nią jej 3-letnia wnuczka. Uratował je nastoletni chłopak

46-letnia kobieta zabrała na spacer swoją wnuczkę. Przechadzając się wzdłuż rzeki Brda w Bydgoszczy straciła równowagę i wpadła do wody jednocześnie pociągając za sobą małą dziewczynkę. Z pomocą przybiegł nastoletni chłopak, który wyciągnął je z rzeki.

Share
Pijana babcia wpadła do rzeki, a razem z nią jej 3-letnia wnuczka. Uratował je nastoletni chłopakŹródło: Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY
dsl2m4t

Jak podaje Gazeta Pomorska z relacji świadków zdarzenia wynikało, że dziewczynka szła wraz z babcią chodnikiem przy nabrzeżu rzeki. W momencie, kiedy dziecko było przy krawędzi chodnika podeszła do niego kobieta, która straciła równowagę i wpadła wraz z dziewczynką do rzeki.

17-letni chłopak bez zastanowienia wskoczył do wody, wyciągnął je, udzielił pierwszej pomocy i zadzwonił po policję. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce i zaczęli rozmawiać z kobietą, wyczuli od niej alkohol. Babcia wraz z wnuczką zostały przewiezione do szpitala. Policjanci już wszczęli postępowanie przeciwko kobiecie, która mogła dopuścić się narażenia wnuczki na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

oprac. Klaudia Stabach

dsl2m4t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsl2m4t
dsl2m4t
Więcej tematów