Trwa ładowanie...
ycipk-yglumb

Pielęgniarka okradła chorą pacjentkę. Wybrała jej z konta ponad 5 tys. zł

Pielęgniarka jednego z mokotowskich szpitali usłyszała zarzuty okradzenia pacjentki. Kobiecie zniknęły z konta wszystkie pieniądze. Beata F. zabrała chorej portfel i, kiedy ta leżała w placówce, wypłaciła w banku ponad 5 tys. zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata F. wyjęła pacjentce z torebki kartę płatniczą
Beata F. wyjęła pacjentce z torebki kartę płatniczą (Komenda Stołeczna Policji)
ycipk-yglumb

Beata F., 43-letnia pielęgniarka jednego z mokotowskich szpitali, przyznała się do kradzieży. Tłumaczyła, że jest zadłużona i jej sytuacja finansowa jest dramatyczna. Kobieta usłyszała zarzuty, grozi jej do 5 lat więzienia.

Pielęgniarka opiekowała się chorą na oddziale chirurgii ogólnej. Z ustaleń policji wynika, że gdy pacjentka spała, Beata F. wyjęła z jej torebki portfel i zabrała kartę do bankomatu. Po pracy pojechała do jednego z banków na warszawskiej Pradze i tam wypłaciła wszystkie środki z konta - 5300 zł.

ycipk-yglumb

Po drodze wstąpiła jeszcze do sklepu, gdzie zapłaciła kartą pacjentki za zakupy warte ok. 50 zł. W domu chciała jeszcze kupić kilka rzeczy w internecie, ale zabrakło jej pieniędzy. Następnego dnia podrzuciła kartę swojej pacjentce. Sądziła, że nikt się nie zorientuje, co zrobiła.

Sprawa wyszła na jaw, gdy pacjentka wyszła ze szpitala i spróbowała zapłacić kartą za zakupy. W historii transakcji sprawiła, że jej pieniądze wypłacono, gdy była w szpitalu.

Zobacz także: Zobacz czy można oszukać wykrywacz kłamstw.

ycipk-yglumb

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-yglumb

ycipk-yglumb
ycipk-yglumb