WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
psl
15-06-2004 (18:30)

Pawlak szefem klubu PSL

Waldemar Pawlak został wybrany na
nowego szefa klubu PSL. Natomiast kandydatem ludowców na nowego
wicemarszałka Sejmu został Józef Zych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Pawlak zastąpił na stanowisku przewodniczącego klubu Zbigniewa Kuźmiuka, który w niedzielnych wyborach zdobył mandat w Parlamencie Europejskim. O funkcję przewodniczącego klubu ubiegał się także były prezes PSL Jarosław Kalinowski - Pawlak pokonał go w głosowaniu stosunkiem głosów 16:15.

Eurodeputowanym został także prezes PSL i dotychczasowy wicemarszałek Sejmu Janusz Wojciechowski. W związku z tym ludowcy postanowili wysunąć kandydaturę Zycha na nowego wicemarszałka i prowadzą już rozmowy mające na celu zapewnić mu poparcie również innych ugrupowań parlamentarnych.

Polub WP Wiadomości
WP
WP