Trwa ładowanie...
d2o5xj3

Pawlak: strażak nie bojący się polityki


Myślę, że rząd podjął szereg decyzji, które nie sprzyjają rozwojowi gospodarczemu i mam duże obawy dotyczące rozwoju sytuacji w naszym kraju - stwierdził poseł Waldemar Pawlak podczas środowego czata Wirtualnej Polski.

Share
d2o5xj3

Komentując działania koalicji zmierzające do usunięcia z posiedzeń rządu prezesów NBP i NIK, Pawlak stwierdził, że _ SLD zupełnie niepotrzebnie próbuje zamykać się we własnym gronie_.

Jako znawca Internetu, współautor poprawki, która spowodowała obniżenie wysokości stawki VAT na połączenia internetowe, Pawlak odpowiadał na wiele pytań związanych z dostępem do globalnej sieci. Uznał, że wprowadzenie numeru dostępowago do TP S.A. umożliwiło _ dostęp do Internetu z każdego miejsca w kraju. Dodał jednak, że teraz _potrzeba działań inspirujących, aby ten dostęp stał się tańszy. Niestety prywatyzacja okazała się mitem w zakresie zwiększania konkurencyjności i obniżania cen.

Dlaczego Waldemar Pawlak został odsunięty na boczny tor w swojej partii? - pytali internauci. _ Zawsze doceniałem konkurentów i mechanizmy polityki. Wiadomo, że kontrakty polityczne na ogół bywają krótkoterminowe. Bardzo ważne jest jednak, aby nie zostać zgranym do końca_- wyjaśnił były premier.

A poza Pawlak twierdzi, że najlepiej czuje się w roli strażaka, a nie polityka czy biznesmena. (reb)

d2o5xj3

Podziel się opinią

Share
d2o5xj3
d2o5xj3
Więcej tematów