Trwa ładowanie...
d1iqiao
Paweł Szefernaker gościem programu "Tłit"

Paweł Szefernaker gościem programu "Tłit"

Michał Wróblewski zaprasza na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Gościem programu będzie Paweł Szefernaker.
Share
d1iqiao

Powyborcze rozliczenia po drugiej turze wyborów prezydenckich trwają w najlepsze. W czwartek upłynął czas na składanie protestów wyborczych do Sądu Najwyższego. Z takiej okazji skorzystał m.in. sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego, który do swojego protestu dołączył ponad 2000 wniosków od osób prywatnych. W znacznej części dotyczą one wyborców, którzy swojego głosu nie mogli oddać poza granicami Polski.

Sprawę protestów wyborczych skomentował m.in. Paweł Szefernaker, wiceminister w MSWiA. - To szukanie powodów swojej porażki nie u siebie, tylko gdzieś indziej i u innych, próba zatuszowania swoich błędów, które popełniło się w kampanii wyborczej lub przed nią - mówił w TVP Info.

O przyszłości po wyborach prezydenckich i przetasowaniach na polskiej scenie politycznej w programie "Tłit" będzie rozmawiał Michał Wróblewski. Start rozmowy z Pawłem Szefernakerem już o 8.30.

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d1iqiao

Podziel się opinią

Share
d1iqiao
d1iqiao
Więcej tematów