ycipk-1k20sl

Paweł Kukiz: Schetyna jest w fatalnej sytuacji, współczuję mu

Współczuję liderowi PO Grzegorzowi Schetynie, jest w fatalnej sytuacji; część młodych posłów PO "nie chce odpuścić" protestu w Sejmie - ocenił lider Kukiz'15 Paweł Kukiz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Kukiz: Schetyna jest w fatalnej sytuacji, współczuję mu
(WP)
ycipk-1k20sl

W poniedziałek po południu odbyło się spotkanie szefów partii parlamentarnych ws. wyjścia z obecnego kryzysu politycznego. Uczestniczyli w nim liderzy PiS, Kukiz'15, Nowoczesnej i PSL. W spotkaniu udziału nie wziął jednak przewodniczący Platformy. Kolejne rozmowy mają odbyć się we wtorek o godz. 14.

Kukiz pytany w radiowej Jedynce, czy lider PO, Grzegorz Schetyna jest zakładnikiem obecnej sytuacji w swojej partii, odpowiedział, że mu współczuje, bo "w sytuacji jest fatalnej". - Tam (w PO) są różne obozy. Jest obóz pani Ewy Kopacz. Jeżeli z kolei nie będzie reelekcji Donalda Tuska, to wielce prawdopodobne, że będzie wracał do Polski z misją "ratowania środowisk balcerowiczowskich". Stąd być może w tej chwili takie osłabianie Kijowskiego i Petru - powiedział.

Zdaniem Pawła Kukiza PO będzie kontynuowała protest w Sejmie. Lider Kukiz'15 uważa, że część młodszych posłów Platformy Obywatelskiej w tej sprawie "nie chce odpuścić". - To jest bardziej sprawa zdarzeniowa już w tej chwili niż sprawa merytoryczna - mówił.

ycipk-1k20sl
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1k20sl

ycipk-1k20sl
ycipk-1k20sl