Trwa ładowanie...

Paweł Kukiz opublikował nietypowy film. Będą głosy oburzenia?

Paweł Kukiz podzielił się z internautami dosyć zabawną historią. Opublikował na swoim profilu na Facebooku nagranie, które skomentował: "Wiem, że z pewnością wielu z Was zna tę historyjkę, wiem też że zaraz podniosą się głosy oburzenia, że to skandal by parlamentarzysta takie rzeczy publikował w sieci".

Share
Paweł Kukiz opublikował nietypowy film. Będą głosy oburzenia?
Źródło: PAP
d34emy7

Lider ugrupowania Kukiz'15 13 września trafił do szpitala MSWiA w Warszawie.

Postanowił szybko przekazać internautom informacje na temat swojego stanu zdrowia. Polityk napisał wprost, że badania nie wykazały u niego nowotworu. "Będę żył, czuję się coraz lepiej" - skwitował wówczas.

"Ponieważ Obywatel powinien znać stan zdrowia posła to informuję o zmianach miażdżycowych i zaburzenia czynności wentylacyjnej. Ale to już rezultat PESEL, papierochów i "energetyków". I do wyleczenia" - informował poseł

d34emy7

Teraz został już przeniesiony na rehabilitację i zamieścił coś bardziej zabawnego.

"Mam to w nosie"

"Dzień po przeniesieniu mnie z leczenia szpitalnego na rehabilitację poznałem przesympatycznego starszego Pana, który w szpitalu odwiedzał bliską sobie osobę. Ucięliśmy bardzo miłą pogawędkę, a Pan Adam swoim ciepłym głosem i piękną polszczyzną wprowadził mnie w stan takiego spokoju, jakiego życzę wszystkim wychodzącym z choróbska pacjentom" - napisał.

"Na koniec polecił mi wpisanie w wyszukiwarkę youtube hasła "domek w Karkonoszach", poinformował mnie, że jest lektorem i autorem opowieści i rozstaliśmy się. Gdy wróciłem do pokoju i odpaliłem youtube'a już po pierwszym usłyszanym zdaniu usłyszałem ten przemiły głos przed chwilą poznanego Pana Adama. A potem ....odpadłem :-)" - kontynuuje Kukiz.

Zamieścił nagranie i skomentował: "Wiem, że z pewnością wielu z Was zna tę historyjkę, wiem też że zaraz podniosą się głosy oburzenia, ze to skandal by parlamentarzysta takie rzeczy publikował w sieci. Ale szczerze mówiąc mam to w nosie".

d34emy7

Na koniec dodaje, że "najważniejsze jest zdrowie". "A zdrowie to śmiech. Wszystko jedno z jakiej treści Byleby forma wróciła :-)" - kończy i jednocześnie informuje, że filmik jest własnością www.maxjar.pl i dozwolony od lat 18-stu. Na nagraniu pada sporo niecenzuralnych słów.

Zobacz także: Majątki polityków. Paweł Kukiz

d34emy7

Podziel się opinią

Share
d34emy7
d34emy7
Więcej tematów