Trwa ładowanie...
d1xwm5c

Paweł Kukiz o odejściu Jakuba Kuleszy: sprzedał swoich wyborców

Rzecznik klubu Kukiz '15 poinformował w piątek, że z niego występuje. Twierdzi, że rozmawiał na ten temat z Pawłem Kukizem, ale szczegółów rozmowy ujawnić nie chciał. Lider ugrupowania był mniej tajemniczy. Na swoim profilu na Facebooku napisał wprost, co sądzi o decyzji byłego klubowego kolegi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Kukiz szczerze o decyzji Jakuba Kuleszy (WP.PL)
d1xwm5c

"Informuję z żalem, że dziś odszedł od nas (znaczy z Klubu K '15) poseł Kulesza Jakub, ur. 12 listopada 1990 w Lublinie... W zamian za wiceprezesa u Korwina w partii 'Wolność' sprzedał swoich Wyborców oraz Koleżanki i Kolegów z Klubu. Amen" - napisał na swoim profilu na Facebooku Paweł Kukiz.

Kulesza, który ogłosił w piątek swoją decyzję w obecności Janusza Korwin-Mikkego i posła Jacka Wilka (który również wstąpił do partii Wolność i wystąpił z klubu Kukiz '15 - przyp. red.) tłumaczył, że nie jest w stanie dalej współpracować z Dariuszem Pitasiem, wiceszefem ruchu Kukiz '15.

d1xwm5c

Przekonywał także, że w partii Korwin-Mikkego widzi jedyną możliwość realizowania postulatów wolnościowych. - W ramach ruchu Kukiz'15 było to niemożliwe - dodał.

d1xwm5c

Podziel się opinią

Share

d1xwm5c

d1xwm5c
Więcej tematów