Trwa ładowanie...
d40lrox
IAR

Paweł Graś o plakatach PiS: paskudne

Na ulicach miast można już spotkać billboardy z logo PO i napisem "By żyło się lepiej. Władzy". Umieszczono na nich zdjęcia premiera Donalda Tuska, szefa MSZ Radosława Sikorskiego, wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej i szefa MSW Bartłomieja Sienkiewicza w karykaturalnych ujęciach. Plakaty mają nawiązywać do tak zwanej afery podsłuchowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Graś
Paweł Graś (WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d40lrox

Sekretarz generalny PO i minister w Kancelarii Premiera Paweł Graś ocenia, że takie plakaty świadczą o braku pomysłów na merytoryczną kampanię w PiS. - Widać, że nudzi się panom z PiS, jak zwykle żadnego pomysłu na przekonywanie Polaków oprócz epitetów, oprócz brudnej kampanii - stwierdził Graś. Polityk PO uważa, że wygląda na to iż PiS liczył na więcej jeśli chodzi o tzw. taśmy. Minister nie ukrywał, że taka kampania bardzo mu się nie podoba i uznał że dość "paskudne" jest atakowanie wicepremier Bieńkowskiej.

Poseł PiS Mariusz Antoni Kamiński tłumaczy, że plakaty mają przypomnieć przewinienia partii rządzącej i to że sprawę afery podsłuchowej trzeba wyjaśnić. Dodaje też, że PO nie działa inaczej, bo wielokrotnie używała wizerunku Jarosława Kaczyńskiego i innych polityków PiS do kampanii samorządowej. - Robimy to samo, to pełne nasze prawo, normalna akcja polityczna - podkreślił poseł PiS.

Kampania prowadzona jest także w internecie. Tam podobny plakat funkcjonuje z napisem "By żyło się lepiej. Sitwie". Umieszczenie takiego napisu na billboardach było niemożliwe, bo na taki podpis nie wyraziła zgody firma dystrybuująca plakaty.

d40lrox

Podziel się opinią

Share
d40lrox
d40lrox
Więcej tematów