Trwa ładowanie...
d39q6lv
d39q6lv

Paweł Deresz: niech Jarosław Kaczyński odpowie, kto zamordował moją żonę

- Chcę, żeby pan Kaczyński odpowiedział mi na pytanie, kto zamordował moją żonę - mówił w programie "Tak Jest" w TVN24 Paweł Deresz, mąż Jolanty Szymanek Deresz, która zginęła w katastrofie smoleńskiej. Deresz ma pretensje do szefa PiS, iż "używa sformułowania wiem, ale nie powiem".
Share
d39q6lv

Zobacz, co się działo podczas posiedzenia sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka:
"Pan się boi prawdy!" Awantura podczas komisji nt. Smoleńska

Paweł Deresz powiedział, że chciałby się zwrócić do "pana Jarosława Kaczyńskiego", by mu "dostarczył dokumenty". - Czy moja żona, z która przeżyłem szczęśliwie ponad 33 lata została zamordowana, czy została zastrzelona - stwierdził Deresz.

d39q6lv

Dodał: - Najwyższy czas, kawa na ławę, nie możemy się bez przerwy bawić w ciuciubabkę. Karty zostały już rzucone. Dzisiejsza komisja pokazała, że jest mnóstwo wątpliwości - powiedział, odnosząc się do posiedzenia komisji sprawiedliwości i praw człowieka, gdzie na pytania posłów odpowiadali wojskowi prokuratorzy. Chodziło o szczegóły badań dotyczących ewentualnej obecności śladów materiałów wybuchowych na wraku Tu-154M.

Według Pawła Deresza dzisiejsze posiedzenie komisji było "bardzo ważne". - Z jednej strony była dyskusja polityczna, z drugiej merytoryczne argumenty. A na zakończenie był magiel. Jeśli chodzi o prokuraturę, to też mam pewne wątpliwości, że tak długo milczy. Dzisiejsze posiedzenie pokazało, że jest dużo pytań, na które trzeba odpowiedzieć. Na te odpowiedzi czekam nie tylko ja - ocenił.

d39q6lv

Podziel się opinią

Share
d39q6lv
d39q6lv
Więcej tematów