Trwa ładowanie...
depqjnb

Pavarotti zaśpiewał z przyjaciółmi w Modenie

Luciano Pavarotti zaśpiewał na rzecz Afganistanu (AFP)
W parku "Novi Sad" w Modenie we wtorek wieczorem odbył się kolejny wielki koncert charytatywny z cyklu "Pavarotti i Przyjaciele". Tym razem zaproszenie Luciano Pavarottiego do wspólnego występu przyjęli m.in. Tom Jones, Barry White, Morcheeba i Deep Purple.

depqjnb
depqjnb

Wśród zapowiadających poszczególne punkty programu były gwiazdy amerykańskiego kina - Catherine Zeta Jones i Michael Douglas. Małżonkowie spędzają właśnie urlop w Toskanii. Przerwali wakacje, by pojawić się u boku Pavarottiego.

Od ośmiu lat najsłynniejszy włoski tenor, przy wsparciu założonej przez siebie fundacji, organizuje koncerty, podczas których występuje z największymi gwiazdami światowej estrady. Dochód z tych imprez przeznacza na rzecz krajów dotkniętych przez wojny. Tym razem - na pomoc dla Afganistanu.

Podczas wtorkowego koncertu Ruud Lubbers, wysoki komisarz Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. uchodźców, poinformował o przyznaniu Pavarottiemu nagrody ONZ za jego działalność charytatywną. Artysta odbierze wyróżnienie 20 czerwca. (kar)

depqjnb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
depqjnb
Więcej tematów