Trwa ładowanie...
d3nlpzg
patryk jaki

Patryk Jaki "masakruje". Zapytaliśmy, ale nie "znokautował" WP

Kto "zmasakrował Kopacz ws. islamistów"? Kto na żywo "zaorał PO-wca" tak, że ten tylko "spuścił oczy w dół"? I kto wreszcie "znokautował Budkę", który "cwaniakował"? No, kto? To nie żaden superbohater, który zaprowadza porządki w mieście. To wiceminister sprawiedliwości i poseł, Patryk Jaki! Tak wynika z tytułów filmów na profilu Jakiego w serwisie Facebook i kanału na YouTube.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Jaki
Patryk Jaki (PAP, Fot: Leszek Szymański)
d3nlpzg

Do kanału w serwisie YouTube prowadzi link z profilu posła na Facebooku. I tu, i tu znajdziemy nagrania z telewizyjnych programów publicystycznych z udziałem polityka. Widać, że osoba, która prowadzi te profile, postawiła sobie za cel "uatrakcyjnienie" tytułów. Dowiadujemy się więc, że w Sejmie Patryk Jaki "orze" w sprawie reformy sądów, a sprawę "afery reprywatyzacyjnej" nazywa bez ogródek "ordynarnym złodziejstwem".

Youtube.com

Opisy filmów są w podobnym stylu: "TAK SIĘ WALCZY W TVN!" - brzmi fragment opisu nagrania z programu "Jeden na Jeden" w TVN24, podczas którego w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim Patryk Jaki opowiadał o tym, że sędziowie nie zgodzili się na areszt wobec prezesa Sądu Apelacyjnego w Krakowie. Opisy filmów na facebookowym profilu podpisane są sygnaturką "(red.)", trudno jednak uwierzyć, że pochodzą od redakcji któregoś z programów.

d3nlpzg

Kiedy próbowaliśmy zapytać ministra o sprawę mocnych tytułów na jego profilu i kanale YT, nie odebrał telefonu. SMS-em poprosił o pytanie tą samą drogą. Zapytaliśmy więc, kto prowadzi w jego imieniu strony i czy tytuły nie są za ostre. Minister nie "zaorał" redakcji WP. Nie odpowiedział na pytania.

Youtube.com
d3nlpzg

Podziel się opinią

Share

d3nlpzg

d3nlpzg
Więcej tematów