Trwa ładowanie...
d4kue5b
d4kue5b
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Papież Franciszek przyjął na audiencji premier Beatę Szydło

• Polska premier składa pierwszą wizytę w Watykanie
• Główny temat rozmowy to przyjazd papieża do Polski na Światowe Dni Młodzieży w lipcu w Krakowie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4kue5b

Po rozmowie z Franciszkiem premier zaplanowano spotkanie z szefem watykańskiej dyplomacji arcybiskupem Paulem Gallagherem.

Przed audiencją polska delegacja z szefową rządu na czele uczestniczyła w mszy przy grobie św. Jana Pawła II w bazylice św. Piotra. W piątek mija 35 lat od zamachu na polskiego papieża, którego dokonał, ciężko go raniąc, Turek Mehmet Ali Agca.

Światowe Dni Młodzieży 2016 pod hasłem "Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią" odbędą się w Krakowie i w Brzegach pod Wieliczką od 26 do 31 lipca. Od 27 do 31 lipca będzie w nich brał udział papież Franciszek.

d4kue5b

Podziel się opinią

Share

d4kue5b

d4kue5b
Więcej tematów