Trwa ładowanie...

Panowie proponują pomoc w masowaniu piersi. NFZ z najbardziej żenującą kampanią roku

Narodowy Fundusz Zdrowia postanowił przypomnieć jak ważna jest profilaktyka w leczeniu raka piersi. W tym celu opublikował film, w którym kolejni panowie w niewybredny sposób opowiadają, dlaczego lubią kobiece biusty.

Share
Panowie proponują pomoc w masowaniu piersi. NFZ z najbardziej żenującą kampanią roku
Źródło: youtube.com - TVP 3 Opole
dm7ifls

Badania mammograficzne są niezwykle istotne, a wczesne rozpoznanie nowotworu to klucz do skutecznego leczenia. Dlatego nie dziwi, że NFZ postanowił opublikować wideo dające paniom do zrozumienia, od czego może zależeć ich zdrowie i życie. Niestety treść tego nagrania wypada po prostu żenująco.

Szare tło i mężczyźni mówiący rozmarzonym tonem o zaletach kobiecych piersi. "Ich widok zawsze poprawia mi humor", "lubię patrzeć kiedy podskakują jak biegasz", następnie wezwanie do tego, by dbać i badać swoje piersi. Cel szlachetny, ton nagle poważnieje, ale na koniec widz dostaje kolejną seksualną aluzją w twarz: "w razie czego mogę pomóc" [w ich masowaniu].

Klip budzi skojarzenie ze tradycyjną filmową sceną grupy robotników pogwizdujących z rusztowania na atrakcyjną kobietę. Estetyka co najmniej dziwna, zwłaszcza w przypadku materiału skierowanego do pań.

dm7ifls

Podziel się opinią

Share
dm7ifls
dm7ifls
Więcej tematów