Trwa ładowanie...
d448x78
IAR

Pałac Kensington opublikował zdjęcia księcia Jerzego z księżniczką Charlotte

Zgodnie zapowiedzią, Pałac Kensington opublikował na Twitterze cztery zdjęcia księcia Jerzego z nowo narodzoną siostrą- księżniczką Charlotte. To ich pierwsze wspólne fotografie i pierwsze zdjęcia księżniczki Charlotte od 2 maja, kiedy się urodziła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wspólne zdjęcie księcia Jerzego z księżniczką Charlotte
Wspólne zdjęcie księcia Jerzego z księżniczką Charlotte (Twitter Kensington Royal, Fot: Ksieżna Cambidge)
d448x78

Jerzy, ubrany w biały komplet z niebieskimi elementami, siedzi na białej sofie, trzymając małą księżniczkę, ubraną w całości na biało. Na jednej z fotografii całuje ją w główkę. Zdjęcia wykonała osobiście ich mama- księżniczka Kate, jak informuje Pałac Kensington- w połowie maja w rodzinnej wiejskiej rezydencji Anmer Hall w hrabstwie Norfolk.

Podobne nieoficjalne fotografie upubliczniono w sierpniu 2013 roku, gdy książę Jerzy był w wieku swojej siostry. Zrobił je ojciec Kate, Michael Middleton. Wywołało to kontrowersje. Przed dwoma dniami poinformowano, że za niespełna miesiąc - 5 lipca - księżniczka Charlotte zostanie ochrzczona w Sandringham przez arcybiskupa Canterbury.

d448x78

Ceremonia, która będzie miała charakter prywatny, odbędzie się w kościele pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny, oddalonym kilka kilometrów od domu rodziny - rezydencji Anmer Hall. Data uroczystości ma prawdopodobnie związek z planami królowej Elżbiety, która wybiera się na letni odpoczynek do rezydencji Balmoral w Szkocji.

Brat księżniczki Charlotte - książę Jerzy - został ochrzczony w Pałacu świętego Jakuba w październiku 2013 roku.

d448x78

Podziel się opinią

Share

d448x78

d448x78
Więcej tematów