Trwa ładowanie...
d10gkrn

Paczka od Leppera oddana polskim władzom

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie przekazała w poniedziałek polskim władzom - za pośrednictwem MSZ - przesyłkę od Andrzeja Leppera - powiedział Janusz Buszyński z biura prasowego ambasady USA. W przesyłce - jak poinformował przed południem szef doradców klubu parlamentarnego Samoobrony, Kazimierz Zdunowski - znajduje się list od szefa Samoobrony wraz z kasetą wideo.
Share
d10gkrn

Jak poinformował rzecznik, ambasada początkowo "doradzała" Lepperowi, aby te materiały skierował do odpowiednich polskich władz, ponieważ Stany Zjednoczone pokładają ufność we władze polskie. Mimo to lider Samoobrony zostawił przesyłkę w ambasadzie.

Dyrektor Departamentu Systemów Informacji powiedział, że dokumenty, które Andrzej Lepper złożył w ambasadzie USA, a które ambasada skierowała do MSZ, jeszcze do niego nie dotarły. Zapewnił, że jeśli dotrą, zostaną rozpatrzone zgodnie z kompetencjami.

Do MSZ trafiają tysiące dokumentów dziennie od obywateli zatroskanych stanem państwa. Każdy dokument jest wnikliwie analizowany i w zależności od jego zawartości merytorycznej jest przesyłany albo do stosownej komórki MSZ, albo - jeżeli błędnie trafił w nasze mury - jest odsyłany do stosownych partnerów rządowych lub pozarządowych - tłumaczył procedurę Majewski.

W przesyłce - jak zapowiadał wcześniej Lepper - znajdują się dokumenty związane z atakiem terrorystycznym na Nowy Jork 11 września oraz doświadczeniami na bydle w Klewkach. (mk)

d10gkrn

Podziel się opinią

Share
d10gkrn
d10gkrn
Więcej tematów