Trwa ładowanie...

Owsiak pokazał trzy pozwy. Tych rzeczy Krystyna Pawłowicz nie może mu wybaczyć

Prezes WOŚP opowiedział internautom o batalii sądowej, którą toczy z Krystyną Pawłowicz. Posłanka PiS złożyła przeciw niemu trzy pozwy. "To kuriozalne sprawy, baśniowe, bajkowe, przedziwne... ale tymi sprawami będziemy mieli zawracanie głowy" - komentuje Owsiak.
Share
Jurek Owsiak otrzymał trzy pozwy od Krystyny Pawłowicz.
Jurek Owsiak otrzymał trzy pozwy od Krystyny Pawłowicz.Źródło: Facebook.com
dh0wa41

Przed rozpoczęciem 23. Przystanku Woodstock Krystyna Pawłowicz mocno skrytykowała festiwal, twierdząc m.in., że jego uczestnicy prezentują wartości satanistyczne. Od tego wszystko się zaczęło... w odpowiedzi Jurek Owsiak skierował do posłanki specyficzne życzenia, sugerując, by "spróbowała seksu". Ta czynność ma spowodować, że posłance "rozluźnią się nogi", plecy, poczuje "wiatr we włosach", a przez to "w głowie może też się poukładać". Pierwszy pozew dotyczy właśnie tych słów.

Kolejny jest echem sporu o Bono - lidera U2, który w amerykańskim Senacie stwierdził, że Polska i Węgry przesuwają się na prawo, w kierunku hipernacjonalizmu. Muzyk apelował do polityków o więcej środków na pomoc uchodźcom. Posłanka znów bardzo ostro odniosła się do muzyka, a Jurek Owsiak publicznie odpowiedział na jej słowa i właśnie tej riposty dotyczy drugi pozew.

W sporze Owsiak vs. Pawłowicz internauci murem stanęli za prezesem fundacji WOŚP. W mediach społecznościowych powstał "Ruch wypi** Krystyny Pawłowicz w kosmos", do którego dołączyło już kilkanaście tysięcy internautów. Posłanka PiS trzeci pozew poświęciła właśnie sprawie hejtu internetowego.

- Sprawy kuriozalne, bajkowe. Ok, spotykamy się w sądzie. Jestem ciekaw, o czym będziemy mówili. My na pewno przytoczymy słowa pani Pawłowicz. - powiedział na nagraniu Owsiak, po czym dodał - Cały huragan nienawistnej mowy skierowany ku Polakom.

dh0wa41

Podziel się opinią

Share
dh0wa41
dh0wa41
Więcej tematów