Oto kobieta, która twierdzi, że ma ciało idealne. Nosi gorset przez 23 godzinny dziennie

Poznajcie Aleirę Avendado. Po noszeniu gorsetu przez 23 godziny dziennie i poddaniu się kilku zabiegom plastycznym, argentyńska modelka twierdzi, że jej ciało jest już niemal perfekcyjne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oto kobieta, która twierdzi, że ma ciało idealne. Nosi gorset przez 23 godzinny dziennie
(Instagram)
WP

27-latka poddała się dotychczas ponad 20 operacjom plastycznym. Cztery powiększenia piersi, dwukrotna korekta nosa, implanty pośladków, wygładzenie czoła, liposukcja – to tylko niektóre z nich. W pogoni za perfekcją, Avendado zastąpiła nawet swoje zęby protezami, aby uzyskać idealnie równy uśmiech.

Modelka nosi gorset codziennie od sześciu lat, nazywając go „praktycznie drugą skórą.” 26-latka nie zważa na lekarzy którzy ostrzegają ją, że odbije się to na jej zdrowiu.

(fot. Instagram)
Podziel się
WP

- Każda kobieta powinna przejść operację plastyczną aby być naprawdę piękną - mówi Avendado.

- Kocham to uczucie ucisku. Zdejmuję go tylko podczas mycia - mówi argentyńska modelka. Avendado przyznaje, że idąc po chodniku, często wzbudza zainteresowanie. Ludzie nie mogą uwierzyć, że jej figura, na którą składają się silikonowe piersi w rozmiarze 34DD, jest prawdziwa.

(fot. Instagram)
Podziel się
WP

Oprócz specjalnych ćwiczeń, modelka zachowuje również ścisłą dietę, aby utrzymać swoją figurę. Składa się ona między innymi z białek jaj, ananasów i chudego mięsa.

Polub WP Wiadomości
WP
WP