Trwa ładowanie...
d2ga2zp

Oświęcim: Wychowawca molestował chłopców. Trafi za kratki

Zapadł wyrok ws. Dariusza K., który molestował dwóch chłopców w wieku 13 i 14 lat. Oświęcimski sąd rejonowy wymierzył mu karę 5,5 roku więzienia. Mężczyzna musi też wypłacić zadośćuczynienie poszkodowanym nieletnim: jednemu 20 tys. zł, a drugiemu 10 tys. zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wychowawca od kwietnia 2016 roku przebywa w areszcie (zdj. ilustr.)
Wychowawca od kwietnia 2016 roku przebywa w areszcie (zdj. ilustr.) (PAP, Fot: Grzegorz Michałowski)
d2ga2zp

Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami

Mężczyzna otrzymał również dożywotni zakaz pracy z dziećmi. Do pokrzywdzonych nie wolno mu się zbliżać przez najbliższych sześć lat na odległość bliższą niż 50 m.

W mowie końcowej prokuratura domagała się dla oskarżonego kary 6 lat więzienia. Obrona wnioskowała o uniewinnienie.

d2ga2zp

Seksting - jak chronić przed nim dziecko?

Dariusz K. w rękach policji

Śledczy zainteresowali się Dariuszem K. po otrzymaniu zgłoszenia od matki chłopca. Twierdziła ona, że w jednej ze świetlic środowiskowych w mieście doszło do przestępstw seksualnych, w których pokrzywdzony został jej syn.

Kulisy działalności Dariusza K. opisał w kwietniu 2016 r. lokalny portal Fakty Oświęcim. Mężczyzna molestował dwóch chłopców w wieku 13 i 14 lat, którzy przychodzili na zajęcia do świetlicy, w której był wychowawcą. Robił im zdjęcia prawdopodobnie za pomocą telefonu komórkowego. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna dopuścił się przestępczych zachowań wielokrotnie.

d2ga2zp

Podziel się opinią

Share
d2ga2zp
d2ga2zp
Więcej tematów