Trwa ładowanie...
dh8ay0p

Ostróda: z konwoju zbiegł więzień. Trwa obława

Z policyjnego konwoju zbiegł 27-letni więzień. Był przewożony z Zakładu Karnego w Iławie do Sądu Rejonowego w Ostródzie. Policja urządziła blokady dróg w tym rejonie. Do akcji wkroczyły psy tropiące.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okoliczności ucieczki więźnia wyjaśnia już Wydział Kontroli z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie
Okoliczności ucieczki więźnia wyjaśnia już Wydział Kontroli z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie (Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu www.ostrodanews.pl)
dh8ay0p

Więzień uciekł konwojującym go policjantom sprzed gmachu sądu około godziny 9 rano. Mężczyzna ten - 27-letni Adam Ż. - ma na swoim koncie wiele kradzieży oraz włamań na terenie miasta i okolic Ostródy. Włamywał się do mieszkań, zakładów pracy, aut, domków jednorodzinnych a także na plebanie.

Zbieg ma około 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, jest ogolony na łyso. Ubrany był w niebieski t-shirt i szare spodnie. Cechą charakterystyczną jest duży tatuaż na karku.

   KPP Ostróda
(KPP Ostróda)

W poszukiwaniach biorą udział policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie a także psy tropiące. Zorganizowano blokady dróg dojazdowych. Wszystkie auta wyjeżdżające z Ostródy są kontrolowane przez policję.

dh8ay0p

Na miejsce z polecenia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie pojechał Wydział Kontroli, który ma wyjaśnić wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Policja prosi wszystkie osoby, które mają informacje na temat poszukiwanego o kontakt pod numerem telefonu alarmowego 112.

Źródło: ostroda.wm.pl, ostrodanews.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dh8ay0p

Podziel się opinią

Share
dh8ay0p
dh8ay0p
Więcej tematów