Trwa ładowanie...
d3brmn5

Olsztyn. Zarzuty dla podejrzanego o napad na kantor

Prokurator przedstawił 35-letniemu Jakubowi D. zarzut usiłowania zabójstwa dwóch osób z użyciem broni palnej i dokonanie rozboju. Podejrzany przyznał się do winy.
Share
Zarzuty dla podejrzanego o napad na kantor
Zarzuty dla podejrzanego o napad na kantorŹródło: EASTNEWS, Fot: EASTNEWS
d3brmn5

W piątek wieczorem w jednym z olsztyńskich kantorów doszło do napadu. Napastnik zrabował złoto o wartości 450 tys. zł i postrzelił dwie osoby. Jedna z nich jest w śpiączce farmakologicznej.

W sobotę olsztyńska policja poinformowała o tym, że zatrzymano osobę związaną z piątkowym napadem.

Prokurator przedstawił zarzuty podejrzanemu

W niedzielę prokurator Krzysztof Stodolny przekazał PAP, że o napad na kantor, podejrzany jest 35-letni Jakub D. Mężczyzna postrzelił dwoje pracowników kantoru - jedna osoba jest ranna w brzuch, druga w klatkę piersiową.

d3brmn5

Prosto w bramki na autostradzie. Tragiczne nagranie z Chin

- Jakubowi D. prokurator przedstawił dziś zarzut usiłowania zabójstwa dwóch osób przy użyciu broni palnej oraz dokonanie rozboju z użyciem broni palnej, w wyniku którego dokonał on zaboru złotych monet o wartości 440 tys. zł - powiedział Krzysztof Stodolny. Prokurator poinformował też, że podejrzany przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia, które będą teraz weryfikowane.

Prokurator poinformował, że prowadzący sprawę już przygotowuje wniosek o areszt dla Jakuba D., który do sądu zostanie złożony w poniedziałek rano.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3brmn5

Podziel się opinią

Share
d3brmn5
d3brmn5
Więcej tematów