Trwa ładowanie...

Olbrzymia kwota na nagrody w Kancelarii Sejmu

Niemal 3,5 mln zł wydała już w tym roku na nagrody Kancelaria Sejmu. Urzędnicy wyjaśniają, że dodatkowe pieniądze otrzymały nie tylko osoby na stanowiskach kierowniczych.

Olbrzymia kwota na nagrody w Kancelarii SejmuŹródło: Agencja Gazeta, fot: Sławomir Kamiński
d2pjzok
d2pjzok

O wysokiej kwocie przeznaczonej na nagrody w Kancelarii Sejmu informuje "Fakt". Premie otrzymały trzy osoby z kierownictwa oraz 602 pracowników kancelarii - podaje dziennik za Centrum Informacyjnym Sejmu. Najwyższa premia wyniosła 1,8 tys. zł, a najniższa 600 zł.

Warto zaznaczyć, że 3,5 mln zł wydano na nagrody do 4 listopada. Jak przekonuje CIS, w minionych 11 miesiącach "odbyły się bardzo liczne wydarzenia o charakterze historyczno-społecznym, dyplomatycznym i jubileuszowym".

Sejmowi urzędnicy dodają, że ten rok w ich pracy to również zakończenie jednej i rozpoczęcie następnej kadencji. Przekonują, że to okres "ponadstandardowego zaangażowania kierownictwa i pracowników".

Jak zauważa "Fakt", Elżbieta Witek i Marek Kuchciński zadbali o pracowników i nawet bez nagród Kancelaria Sejmu wydaje się być dobrym pracodawcą pod względem wysokości pensji. Jej średnia to ok. 10 tys. zł.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Pozwy za "obrzydliwe kłamstwa". Tomasz Grodzki wymienił adresatów

d2pjzok
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pjzok
Więcej tematów