Trwa ładowanie...
d3jlu2p

Olbrzymia kwota na nagrody w Kancelarii Sejmu

Niemal 3,5 mln zł wydała już w tym roku na nagrody Kancelaria Sejmu. Urzędnicy wyjaśniają, że dodatkowe pieniądze otrzymały nie tylko osoby na stanowiskach kierowniczych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marszałek Sejmu Elżbieta Witek, która zastąpiła kolegę z PiS Marka Kuchcińskiego
Marszałek Sejmu Elżbieta Witek, która zastąpiła kolegę z PiS Marka Kuchcińskiego (Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński)
d3jlu2p

O wysokiej kwocie przeznaczonej na nagrody w Kancelarii Sejmu informuje "Fakt". Premie otrzymały trzy osoby z kierownictwa oraz 602 pracowników kancelarii - podaje dziennik za Centrum Informacyjnym Sejmu. Najwyższa premia wyniosła 1,8 tys. zł, a najniższa 600 zł.

Warto zaznaczyć, że 3,5 mln zł wydano na nagrody do 4 listopada. Jak przekonuje CIS, w minionych 11 miesiącach "odbyły się bardzo liczne wydarzenia o charakterze historyczno-społecznym, dyplomatycznym i jubileuszowym".

Sejmowi urzędnicy dodają, że ten rok w ich pracy to również zakończenie jednej i rozpoczęcie następnej kadencji. Przekonują, że to okres "ponadstandardowego zaangażowania kierownictwa i pracowników".

d3jlu2p

Jak zauważa "Fakt", Elżbieta Witek i Marek Kuchciński zadbali o pracowników i nawet bez nagród Kancelaria Sejmu wydaje się być dobrym pracodawcą pod względem wysokości pensji. Jej średnia to ok. 10 tys. zł.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Pozwy za "obrzydliwe kłamstwa". Tomasz Grodzki wymienił adresatów

d3jlu2p

Podziel się opinią

Share
d3jlu2p
d3jlu2p
Więcej tematów