Trwa ładowanie...

Okładki tygodników. Panika prezydenta. "Newsweek" o kulisach kampanii Dudy

Poniedziałkowe tygodniki w dużej mierze poświęcone są toczącej się kampanii wyborczej. "Newsweek" opisuje kulisy kampanii Andrzeja Dudy. Tygodnik "Do Rzeczy" i "Sieci" na okładkach umieszczają Rafała Trzaskowskiego.

Okładki tygodników. Panika prezydenta. "Newsweek" o kulisach kampanii Dudy
d4mxl7h
d4mxl7h

"Panika prezydenta. W sztabie Andrzeja Dudy zapanował chaos. Nie ma pomysłu na kampanię, nie ma kto podejmować decyzji, jakby wszyscy pogodzili się z tym, że będzie wyborcza porażka" - to słowa z najnowszej okładki "Newsweeka", która ukaże się w poniedziałkowym wydaniu. W najnowszym "Newsweeku" Renata Grochal opisuje kulisy kampanii prezydenta Andrzeja Dudy.

- W kampanii Dudy nie ma emocji sprzed pięciu lat. Jakby jego sztabowcy pogodzili się z porażką - komentuje na swoim Twitterze Grochal.

W poniedziałkowym wydaniu Newsweeka będzie można przeczytać też o tym, dlaczego Ameryka stanęła w ogniu, o polskich wakacjach w cieniu koronawirusa czy drugiej fali epidemii.

d4mxl7h

Tygodnik "Przegląd" na swojej okładce umieszcza hasło kampanii wyborczej Rafała Trzaskowskiego "Mamy tego dość".

Na okładce tygodnika "Do Rzeczy" w poniedziałek znajdzie się kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski. Nad jego postacią prawicowy tygodnik umieścił tęczową parasolkę. A pod nią napis: "Czym grozi zwycięstwo kandydata Platformy?".

Podobny przekaz do tygodnia "Do Rzeczy" ma tygodnik "Sieci", który umieścił Rafała Trzaskowskiego na tle w tęczowych kolorach i nazwał "ekstremistą".

Zobacz też: Siemoniak o tajnych sondażach PiS

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d4mxl7h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4mxl7h
Więcej tematów