Trwa ładowanie...
Policja

Odnaleźli szczątki mężczyzny, zamordowanego 15 lat temu

Policjanci odnaleźli szczątki mężczyzny, który został zamordowany 15 lat temu. Jak ustalono, był on ofiarą porachunków gangsterskich i członkiem gangu działającego pod koniec lat 90. Funkcjonariusze zatrzymali jedną osobę, która usłyszała już zarzut zabójstwa i została tymczasowo aresztowana.

Share
Odnaleźli szczątki mężczyzny, zamordowanego 15 lat temu
Źródło: WP.PL, fot: Jan Stanisławski
d1uhu25

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego, prowadząc śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Olsztyn – Południe, odnaleźli w lesie należącym do gminy Stawiguda szczątki ludzkie. Z informacji zgromadzonych przez śledczych wynika, że należą one do mężczyzny, który zaginął 15 lat temu. Był on członkiem zorganizowanej grupy przestępczej działającej pod koniec lat 90. na terenie dwóch województw: podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Wszystko wskazuje na to, że został on uprowadzony, zamordowany, a jego zwłoki zakopano.

Policjanci CBŚ ustalili tożsamość zamordowanego i wytypowali sprawcę przestępstwa. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany. Śledztwo trwa. W jego toku policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: policja

d1uhu25

Podziel się opinią

Share
d1uhu25
d1uhu25
Więcej tematów