Trwa ładowanie...
d85cmjg
Policja

Odnaleźli szczątki mężczyzny, zamordowanego 15 lat temu

Policjanci odnaleźli szczątki mężczyzny, który został zamordowany 15 lat temu. Jak ustalono, był on ofiarą porachunków gangsterskich i członkiem gangu działającego pod koniec lat 90. Funkcjonariusze zatrzymali jedną osobę, która usłyszała już zarzut zabójstwa i została tymczasowo aresztowana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odnaleźli szczątki mężczyzny, zamordowanego 15 lat temu
(WP.PL, Fot: Jan Stanisławski)
d85cmjg

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego, prowadząc śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Olsztyn – Południe, odnaleźli w lesie należącym do gminy Stawiguda szczątki ludzkie. Z informacji zgromadzonych przez śledczych wynika, że należą one do mężczyzny, który zaginął 15 lat temu. Był on członkiem zorganizowanej grupy przestępczej działającej pod koniec lat 90. na terenie dwóch województw: podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Wszystko wskazuje na to, że został on uprowadzony, zamordowany, a jego zwłoki zakopano.

Policjanci CBŚ ustalili tożsamość zamordowanego i wytypowali sprawcę przestępstwa. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany. Śledztwo trwa. W jego toku policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: policja

d85cmjg

Podziel się opinią

Share

d85cmjg

d85cmjg
Więcej tematów