Trwa ładowanie...

Odnaleziono ciało porwanego 4 lata temu biznesmena z Krakowa

Biznesmen Zbigniew Przewrocki należał przed laty do najbogatszych Małopolan. Gdy wycofał się z interesów, zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Ciało mężczyzny właśnie zostało odnalezione, informuje RMF FM. Miejsce, w którym je odkryto, wskazali zatrzymani niedawno porywacze.

Share
Odnaleziono ciało porwanego 4 lata temu biznesmena z Krakowa
Źródło: WP.PL
d3fijat

Zatrzymani po latach sprawcy twierdzą, że śmierć biznesmena jest przypadkowa, bo wcale nie planowali go zabijać. Meżczyzna został przez nich włożony do specjalnej skrzyni. Początkowo porywacze prowadzili negocjacje w sprawie uwolnienia Przewrockiego, ale rozmowy w pewnym momencie się urwały.

Teraz śledczy zatrzymali mężczyznę oraz jego wspólnika Dorotę B. A właściwie zrobili to kilkanaście dni temu, łapiąc ich w związku z porwaniem na początku roku dla okupu 10-latka z Krakowa.

d3fijat

Policjanci tropili porywacza od ponad 10 miesięcy. Pracę rozpoczęli po tym, jak mężczyzna porwał chłopca, który szedł ulicą w centrum Krakowa do szkoły. 18 stycznia wciągnął dziecko do auta i uwięził, a od rodziców zażądał okupu. Kiedy otrzymał pieniądze, uwolnił dziecko.

Rodzice porwali noworodka ze szpitala

Porywacze usłyszeli zarzut pozbawienia wolności małoletniego pokrzywdzonego ze szczególnym udręczeniem w celu wymuszenia okupu. Mężczyźnie dodatkowo przedstawiono zarzut porwania dla okupu 76-letniego krakowskiego przedsiębiorcy.

Źródło: RMF FM

d3fijat

Podziel się opinią

Share
d3fijat
d3fijat
Więcej tematów