Trwa ładowanie...
d4ksi1d

Odnaleziono ciało porwanego 4 lata temu biznesmena z Krakowa

Biznesmen Zbigniew Przewrocki należał przed laty do najbogatszych Małopolan. Gdy wycofał się z interesów, zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Ciało mężczyzny właśnie zostało odnalezione, informuje RMF FM. Miejsce, w którym je odkryto, wskazali zatrzymani niedawno porywacze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Porywacza tropiono od ponad 10 miesięcy
Porywacza tropiono od ponad 10 miesięcy (WP.PL)
d4ksi1d

Zatrzymani po latach sprawcy twierdzą, że śmierć biznesmena jest przypadkowa, bo wcale nie planowali go zabijać. Meżczyzna został przez nich włożony do specjalnej skrzyni. Początkowo porywacze prowadzili negocjacje w sprawie uwolnienia Przewrockiego, ale rozmowy w pewnym momencie się urwały.

Teraz śledczy zatrzymali mężczyznę oraz jego wspólnika Dorotę B. A właściwie zrobili to kilkanaście dni temu, łapiąc ich w związku z porwaniem na początku roku dla okupu 10-latka z Krakowa.

Policjanci tropili porywacza od ponad 10 miesięcy. Pracę rozpoczęli po tym, jak mężczyzna porwał chłopca, który szedł ulicą w centrum Krakowa do szkoły. 18 stycznia wciągnął dziecko do auta i uwięził, a od rodziców zażądał okupu. Kiedy otrzymał pieniądze, uwolnił dziecko.

d4ksi1d

Rodzice porwali noworodka ze szpitala

Porywacze usłyszeli zarzut pozbawienia wolności małoletniego pokrzywdzonego ze szczególnym udręczeniem w celu wymuszenia okupu. Mężczyźnie dodatkowo przedstawiono zarzut porwania dla okupu 76-letniego krakowskiego przedsiębiorcy.

Źródło: RMF FM

d4ksi1d

Podziel się opinią

Share
d4ksi1d
d4ksi1d
Więcej tematów