Trwa ładowanie...
d95i855

Odejścia z Nowoczesnej. Dwustu działaczy na Podkarpaciu rezygnuje

Szefowa podkarpackiej Nowoczesnej Anna Skiba poinformowała, że ok. 200 działaczy ugrupowania z regionu złożyło rezygnację z członkostwa w partii - podał portal interia.pl za PAP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Lubnauer dążyła do współpracy z PO. Nie wszyscy byli z tego zadowoleni
Katarzyna Lubnauer dążyła do współpracy z PO. Nie wszyscy byli z tego zadowoleni (PAP, Fot: Jakub Kaczmarczyk)
d95i855

Masowe odejście ok. 200 działaczy z podkarpackiej Nowoczesnej oznacza de facto likwidację struktur w tym regionie. Zostało w nich zaledwie 13 osób - tak wynika z informacji przekazanej przez szefową ugrupowania w regionie Annę Skibę.

Według Skiby, którą cytuje portal interia.pl za PAP, Koalicja Obywatelska "nie daje szans na rozwój ugrupowania".

d95i855

W liście, który wcześniej skierowała do krajowych władz partii, podkreśliła że "na Podkarpaciu Koalicję w pełni zdominowała Platforma Obywatelska, spychając Nowoczesną do roli dodatku o marginalnym znaczeniu dla całego projektu", a członkowie ugrupowania byli namawiani przez ludzi Grzegorza Schetyny do przejścia na ich stronę.

List podobnej treści wysłali skierowały w piątek władze regionu podkarpackiego Nowoczesnej i poinformowały w nim o swoim odejściu z ugrupowania.

"Od początku swojej działalności Podkarpacka Nowoczesna stała w pierwszym szeregu. Włączała się w akcje ogólnopolskie, brała czynny udział w pracach programowych. Mimo wzlotów i upadków jej członkowie lojalnie pracowali dla dobra ogółu. Teraz jednak czara goryczy się przelała, z głębokim żalem obserwujemy jak Nowoczesna staje się nic nie znaczącą przystawką PO" - podkreślono w nim.

Źródło: interia.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d95i855

Podziel się opinią

Share
d95i855
d95i855
Więcej tematów