Trwa ładowanie...
d1odxr8

Obiektywizm w TVP Info? Wildstein zaprosił do dyskusji tylko kolegów z redakcji

Bronisław Wildstein jest publicystą prawicowego tygodnika "Sieci prawdy", ale w czwartki prowadzi też program ”O co chodzi” na antenie TVP Info. Do dyskusji na wizji zaprosił ostatnio tylko kolegów z redakcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dobór gości w programie nie był przypadkowy
Dobór gości w programie nie był przypadkowy (Materiały prasowe)
d1odxr8

Publicysta najpewniej chciał zrobić uprzejmość w kierunku swojego szefostwa. Do programu zaprosił naczelnego ”Sieci Prawdy” Jacka Karnowskiego oraz jego zastępcę Piotra Skwiecińskiego. Aby zachować pozory obiektywizmu i pluralizmu, Bronisław Wildstein próbował się tłumaczyć z takiego doboru gości.

- Kilka dni temu na portalu wPolityce.pl wywiązała się interesująca polemika dotycząca podstawowej sprawy: jak zmieniła się Polska w ciągu dwóch lat dzięki czy też z powodu rządów PiS. Żeby było jeszcze bardziej interesująco: obaj polemiści pochodzą z jednej redakcji. Teraz będą mieli okazję kontynuować tę znaczącą, fundamentalną debatę - powiedział w programie.

Wildstein nie zdecydował się zaprosić kogokolwiek, kto reprezentowałby opozycję. Widocznie nie zależało mu na prawdziwej konfrontacji odmiennych stanowisk, a jedynie na zachowaniu jej pozorów.

Zobacz też: Kot prezesa kontra demonstranci. Tak TVP Info opisuje protesty

d1odxr8

Podziel się opinią

Share

d1odxr8

d1odxr8
Więcej tematów