Trwa ładowanie...
d2c6vrr

O. Tadeusz Rydzyk zaniepokojony reformą edukacji? "Duch jest nadal zatruwany"

Dobra zmiana będzie, jak będzie dobry duch. Nie jest to jeszcze reforma zrobiona do końca - mówi ojciec Tadeusz Rydzyk, oceniając dotychczasowe zmiany w szkolnictwie. Redemptorysta z Torunia zwraca też uwagę na to, co go niepokoi w dzisiejszej Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
O. Rydzyk: wiele zawdzięczamy władzy wybranej w ostatnich wyborach
O. Rydzyk: wiele zawdzięczamy władzy wybranej w ostatnich wyborach (PAP, Fot: Tytus Żmijewski)
d2c6vrr

"Dobra zmiana będzie, jak będzie dobry duch"

Ojciec Tadeusz Rydzyk udzielił wywiadu „Naszemu Dziennikowi”. Wśród kilku wątków poruszonych w rozmowie z redemptorystą z Torunia, padł temat reformy edukacji. Rydzyk zastanawiał się, czy została dokładnie przeprowadzona i czy na pierwszym miejscu jest prawda.

- Ważna jest treść, jaka jest poprzez te metody podawana, żeby nie było trucizny. Dobra zmiana będzie, jak będzie dobry duch. Nie jest to jeszcze reforma zrobiona do końca. Duch jest nadal zatruwany - ocenił dyrektor Radia Maryja.

d2c6vrr

Ojciec biznesmen

"Chcą zniszczyć myślenie, sumienia, ducha i rodzinę"

- Bardzo wiele zawdzięczamy władzy wybranej w ostatnich wyborach parlamentarnych. Uratowała nas ona przed rewolucją genderową ze wszystkimi tego konsekwencjami - powiedział o. Rydzyk.

- Przedtem były rewolucje krwawe a teraz w ten sposób je przeprowadzają, że chcą zniszczyć myślenie, zniszczyć sumienia, ducha i rodzinę - stwierdził w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" redemptorysta.

O. Rydzyk przestrzegał też przed inwazją islamu w Europie. Zaznaczył jednak, że "w Polsce jest silna wiara, co nie znaczy, że rewolucja anty-Kościoła na nas nie idzie".

Źródło: WP, Nasz Dziennik, Wprost

d2c6vrr

Podziel się opinią

Share
d2c6vrr
d2c6vrr
Więcej tematów