Trwa ładowanie...
nauka
18-09-2008 20:10

O co chcesz zapytać w debacie Wirtualnej Polski?

W przyszłym tygodniu w studiu Wirtualnej Polski odbędzie się trzecia debata telewizyjna z cyklu "Polska Skok Cywilizacyjny". Tym razem będziemy dyskutować o nauce w Polsce - stanie obecnym i zmianach planowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

O co chcesz zapytać w debacie Wirtualnej Polski?Źródło: PAP
djnqyjj
djnqyjj

Gośćmi Adama Przegalińskiego i Sylwii Miszczak będą: prezes Polskiej Akademii Nauk Michał Kleiber, min. nauki i szkolnictwa wyższego Barbara Kudrycka i dr hab Piotr Garstecki z Instytutu Chemii Fizycznej PAN jako przedstawiciel środowiska młodych polskich naukowców.

Wśród tematów, które zostaną poruszone są: kwestia likwidacji habilitacji, finansowanie nauki i szkolnictwa wyższego, poziom nauczania i możliwości rozwoju na polskich uczelniach. Czy polska nauka może być znana na całym świecie i czy polskie uniwersytety mogą konkurować z zagranicznymi? - to pytania, które usłyszą uczestnicy debaty.

Do zgłaszania ciekawych pytań w komentarzach internautów zachęcamy wszystkich użytkowników serwisu wiadomości Wirtualnej Polski. Większość z nich aktywnie brała udział w dyskusji na temat dwóch pierwszych debat z cyklu "Polska Skok Cywilizacyjny" poświęconych transportowi oraz służbie zdrowia.

djnqyjj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djnqyjj
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj