Trwa ładowanie...
dn5hilx

Nurek uwięziony w klatce z rekinem cudem uniknął śmierci

O mały włos, a doszłoby do tragedii. Ekipa nurków z Kalifornii robiła zdjęcia rekinowi w trakcie jedzenia. Podczas gdy jeden z nich przebywał pod wodą w klatce oddzielającej go od drapieżnej ryby, doszło do prawdziwego horroru rodem z filmu "Szczęki".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nurek uwięziony w klatce z rekinem cudem uniknął śmierci
(https://www.youtube.com/watch?v=93WiSq9TIoM)
dn5hilx

W trakcie wynurzania się klatki z nurkiem na powierzchnię, drapieżnik w niewyjaśniony sposób znalazł się w boksie wraz z mężczyzną. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera.

W pewnym momencie woda zaczyna się buzować i nie widać, co dzieje się w klatce. Ekipa stojąca na łódce próbuje wypatrzyć gdzie jest ich kolega, który został uwięziony pod wodą z rekinem. Nagle z klatki zamiast nurka wyłania się drapieżnik. Dzięki bardzo gwałtownym i szybkim ruchom udaje mu się przecisnąć przez otwór klatki i wyskoczyć z niej z powrotem do wody. Niestety, nurka wciąż nie widać.

Nagranie pokazuje jak jeden z towarzyszy stara się zajrzeć w głąb wody, niestety bezskutecznie. Mijają cenne sekundy i zszokowana ekipa zaczęła przygotowywać się do zejścia pod wodę, gdy nagle dostrzegła wyłaniającego się kolegę. Na szczęście pechowemu nurkowi nic się nie stało.

dn5hilx

Podziel się opinią

Share
dn5hilx
dn5hilx
Więcej tematów